1397/4/20 :: 12:48
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

۱۶ روستای شهرستان گناوه آسفالت شد/ روستاها را در مسیر توسعه قرار می دهیم

۱۶ روستای شهرستان گناوه آسفالت شد/ روستاها را در مسیر توسعه قرار می دهیم

مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه گفت: در سال گذشته بیش از ۱۴۳ هزار متر مربع با استفاده از قیر رایگان در ۱۶ روستا آسفالت کشی صورت گرفته است، و در سال جاری نیز با همکاری دهیاری ها ۵ روستا در الویت قرار دارند که حدود ۱۵ هزار متر مربع آسفالت کشی انجام خواهد شد.

به گزارش سپاس به نقل از “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه گفت: در سال گذشته بیش از ۱۴۳ هزار متر مربع با استفاده از قیر رایگان در ۱۶ روستا آسفالت کشی صورت گرفته است، و در سال جاری نیز با همکاری دهیاری ها ۵ روستا در الویت قرار دارند که حدود ۱۵ هزار متر مربع آسفالت کشی انجام خواهد شد.

علی افرند با اشاره به خدمات بنیاد مسکن در روستاها، گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سعی دارد روستاهای هدف که از قبل شناسایی شده است را در مسیر توسعه قرار دهد و فعالیت های عمرانی بر اساس موقعیت جغرافیایی هر منطقه آغاز شده است.

وی افزود: یکی از مأموریت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایجاد زمین چمن مصنوعی در روستاها است که سال گذشته در روستاهای محمدی، جزیره جنوبی، پوزگاه، مال محمود، عباسی و چاه بردی با اعتبار یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان انجام شده است.

وی ادامه داد: در سال جاری در روستای چهار محل عملیات احداث زمین چمن مصنوعی با اعتبار ۱۹۰ میلیون تومان آغاز خواهد شد که در صورت تأمین اعتبار در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

افرند با اشاره به ایجاد بوستان امید روستایی، عنوان کرد: در سال گذشته ۲۸ بوستان امید در روستاهای شهرستان گناوه اجرا شد که ۲۰ موردِ آن مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفته است و ما بقی بوستان ها نیز در صورت تأمین اعتبار تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه میزان اعتبار ۲۸ بوستان امید در روستاهای این شهرستان را سه میلیارد و ۷۷۸ میلیون تومان ذکر کرد و ابراز امیدواری نمود در صورت تأمین اعتبار در زمان های اعلام شده تحویل داده شود.

وی در خصوص میزان صدور سند روستایی در شهرستان گناوه نیز گفت: با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان در سال گذشته تا کنون ۲۷۶ فقره سند روستایی صادر شده است.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان