1397/4/20 :: 10:40
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
مسئول گروه جهادی افسران ولایت

تنها راه پیروزی در جنگ اقتصادی فکر و کارجهادی است

تنها راه پیروزی در جنگ اقتصادی فکر و کارجهادی است

مسئول گروه جهادی افسران ولایت گفت: براساس اعتقادات ما تنها راه پیروزی در این جنگ فکر جهادی، کارجهادی و کار انقلابی است. کار جهادی یعنی با دست خالی اما با تمام ظرفیت های موجود و در اختیار کاری بزرگ انجام داد.

به گزارش سپاس؛ جلسه ای با موضوع ارائه طرح و برنامه پیشنهادی فعالیت های جهادی توسط مسئول گروه جهادی افسران ولایت در قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء بوشهر برگزار شد.

حجت الله پارمان مسئول گروه جهادی افسران ولایت گفت: یکی از مسائلی که در کارجهادی بسیار مهم است و متاسفانه در اکثر حرکت ها و اردوهای جهادی دیده نشده این است که نتوانسته ایم به کارهای جهادی خود معنا و مفهوم بدهیم و اهداف بلندمدتی در کارها دیده نمیشود و تنها به کارهای مقطعی و کوتاه مدت اکتفا شده است.

وی اظهار کرد: ما  در فضای جنگ اقتصادی، فرهنگی و علمی با دشمن هستیم و جنگ 8 سال دفاع مقدس برای جنگ امروز ما الگوی بسیار خوبی است براساس اعتقادات ما تنها راه پیروزی در این جنگ فکر جهادی، کارجهادی و کار انقلابی است. کار جهادی یعنی با دست خالی اما با تمام ظرفیت های موجود و در اختیار کاری بزرگ انجام داد.

مسئول گروه جهادی افسران ولایت افزود: به عقیده ما اردوهای جهادی هرکجا که می خواهد برگزار شود، لازمه آن شناسایی و مطالعه دقیق از منطقه هدف است تا بتوان یک کار خوب و باکیفیت انجام داد و در مقابل مردم هم کار ما را عینا لمس کنند.  

پارمان عنوان کرد: یکی از اهداف مهم ما در مناطق هدف این است که شغل و مهارت  به مردم یاد بدهیم تا بتوانند از این طریق امرار و معاش کنند و مشکل بیکاری که امروز مسئله اول کشور است حل گردد.

وی تصریح کرد: به عقیده ما روحانیت و کانون های فرهنگی و مذهبی باید منابر و تریبون های در اختیارخود را به بیان مشکلات و مطالبات به حق مردم سمت و سو بدهند و سیره و روش معصومین علیهم السلام را نیز درمقابله با این مشکلات تحلیل و تبیین نمایند.

در ادامه طرح و برنامه پیشنهادی فعالیت های جهادی گروه جهادی افسران ولایت را جهت اجرا در تمامی گروه های جهادی ارائه داد./ انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان