1397/4/19 :: 7:48
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
در همایش دهیاران و شهرداری های استان بوشهر اتفاق افتاد؛

تلنگر رئیس شورای شهر اهرم به مسئولین ارشد استان در حمایت از کالای ایرانی/ هدیه به مسئولین روستاها با کالای خرجی

تلنگر رئیس شورای شهر اهرم به مسئولین ارشد استان در حمایت از کالای ایرانی/ هدیه به مسئولین روستاها با کالای خرجی

رئیس شورای شهر اهرم در حمایت از کالای ایرانی و تلنگر به مسئولین استان بوشهر خرید کالای خارجی را محکوم و این هدیه خارجی مسئولین ارشد استان را با ضربات محکم از بین برد.

به گزارش سپاس؛ به مناسبت روز شهرداریها و دهیاری ها همایشی با حضور مسئولین استان که متشکل از استاندار، معاونین، برخی از مدیران دستگاه های اجرایی، شهرداران، دهیاران، رئسای برخی از بانک ها، رئسای شوراهای شهر و روستا حضور داشتند.

در این همایش استاندار بوشهر با تاکید به اینکه همه مدیران دستگاه های اجرای، بانک ها و دیگر مسئولین از بالاترین تا پائین ترین قسمت ملزم به رعایت قانون و همکاری برای توسعه استان بوشهر هستند و در صورت رعایت نکردند به قوانین و کم کاری در امورات و خدمات دهی برخورد خواهد شد.

بعداز اتمام مراسم مسئولین برگزاری به پاس زحمات شهرداران و رئسای شورای شهر و روستا هدیه ای به حاضرین اهدا کردند که مورد واکنش یکی از شرکت کننده گان در مراسم قرار گرفت که تیتر بسیاری از رسانه های استان شد.

یک دستگاه تلفن ثابت با نشان بانک صادرات به همه شرکت کننده گان اهداء شد که مارک خارجی داشته است.

عباس صبوری رئیس شورای شهر اهرم در حمایت از کالای ایرانی و تلنگر به مسئولین استان بوشهر خرید کالای خارجی را محکوم و این هدیه خارجی مسئولین ارشد استان را با ضربات محکم از بین برد.

این کار رئیس شورای شهر اهرم که به گفته برخی افراد می تواند انتخاباتی و تبلیغاتی باشد، تلنگوری به مسئولین ارشد استان و کشور بود که در همه نشست ها و سخنرانی ها برای زینت بخش سخنان خود موضوع حمایت از کالای ایرانی مطرح می کنند.

بی توجهی رئیس شورای شهر اهرم به کالاهای خارجی حمایت از دستان پینه بسته کارگرانی است که امید به خرید شهروندان ایرانی است برای توسعه ایران اسلامی و اشتغال جوانان تحصیل کرده دارند.

حضور چند صد نفر از مسئولین روستاها و شهرهای استان در این همایش و بی توجهی به کالای داخلی معیار توجه آنها به اشتغال، کالای ارانی و بیانات مقام معظم رهبری است./ انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان