1397/4/5 :: 10:46
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

کارگاه توانمند سازی سیاسی با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب برگزار شد/ بصیرت ماهیت فتنه گران افشا می کند

کارگاه توانمند سازی سیاسی با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب برگزار شد/ بصیرت ماهیت فتنه گران افشا می کند

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: کارگاه توانمندسازی هادیان سیاسی در اردوگاه الغدیر سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در محل جغرافیایی خانزنیان استان فارس به مدت سه روز با حضور نخبگان سیاسی استان برگزار شد.

به گزارش سپاس؛ محمد رضایی معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: کارگاه توانمندسازی هادیان سیاسی در اردوگاه الغدیر سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در محل جغرافیایی خانزنیان استان فارس به مدت سه روز با حضور نخبگان سیاسی استان برگزار شد.

معاون سیاسی سپاه استان بوشهر اظهار کرد: بصیرت بخشی در حوزه سیاسی سپاه و بسیج با محوریت بیانات مقام معظم رهبری از بهترین الویت ها است، زیرا بصیرت در شرایط سخت بخصوص فتنه های گوناگون خارجی و داخلی باعث افشای ماهیت پلید فتنه گران و عبور با سلامت جامعه از این فتنه ها می شود.

رضایی افزود: در این کارگاه اساتید شاخص کشوری در حوزه های مختلف حضور داشتند و موضوعات اقناع سازی و تحلیل های آخرین شرایط داخلی، منطقه و جهانی بصورت کارگاهی مورد بررسی قرار گرفت تا از طریق هادیان سیاسی به جامعه هدف سپاه و بسیج منتقل شود.

وی بیان کرد: لزو م توجه به تحلیل های سیاسی رهبر معظم انقلاب اسلامی، وتبیین و عمل به این تحلیل ها تا آخرین سطح سپاه و بسیج باید نهادینه شود و هادیان سیاسی در همه سطوح طلاییه داران عرصه جهاد تبیین، روشنگری و بصیرت بخشی هستند.لذاباید سناریوی دشمن را شناخت دشمن را رصد کرد وبا استفاده از جهاد تبییین به عملیات روانی علیه دشمنان ملت و انقلاب پرداخت./انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان