مددجویان جویای کار در استان بوشهر استعدادسنجی می‌شوند

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: مددجویان جویای کار در استان بوشهر استعدادسنجی می‌شوند.

احمد لطفی با اشاره به تفاهم‌نامه مشترک کمیته امداد استان با صنایع مختلف پارس جنوبی اظهار داشت: مطابق با تفاهم‌نامه منعقده درباره جذب نیروهای بومی و آموزش‌دیده کمیته امداد استان، تعدادی از مددجویان جویای کار در شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی انژی پارس مشغول به کار شدند.

وی با اشاره به افزایش مهارت‌افزایی مددجویان افزود: افراد معرفی شده از سوی کمیته امداد، قبل از ورود به شغل، در دوره‌های تخصصی مورد نیاز مشاغل منطقه شرکت کرده‌اند و تخصص‌های لازم را فرا گرفتند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه مددجویان جویای کار این نهاد توسط مددکاران و مشاوران استعداد سنجی می‌شوند خاطر نشان کرد:  افراد واجد شرایط ابتدا دوره‌های آموزش تخصصی را فرا می‌گیرند و سپس به مؤسسات کاریابی مستقر در منطقه ویژه معرفی می‌شوند.

لطفی تصریح کرد: در صورت پذیرش مددجویان معرفی شده توسط واحدهای صنعتی، کمیته امداد استان بوشهر خدماتی از قبیل پرداخت ۱۰۰ درصد بیمه سهم کارفرما برای سال اول و ۵۰ درصد برای سال دوم را بر عهده می‌گیرد.

وی از مدیران و کارفرمایان مستقر در شهرک‌های صنعتی درخواست کرد: نسبت به جذب افراد جویای کار و آموزش دیده تحت حمایت کمیته امداد مساعدت داشته باشند.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان