اهداء خون توسط ورزشکاران بوشهری+ تصاویر

اهداء خون توسط ورزشکاران بوشهری+ تصاویر

جمعی از کارکنان هیات فوتبال بوشهر به همراه تعدادی از سرپرستان تیم ها، اهالی رسانه ورزش و فوتبالدوستان به مناسبت روزجهانی اهدا کنندگان خون و ترویج فرهنگ اهدای خون، با حضور دسته جمعی در سازمان انتقال خون بوشهر در این عمل خداپسندانه شرکت نمودند.

به گزارش سپاس، جمعی از کارکنان هیات فوتبال بوشهر به همراه تعدادی از اهالی رسانه ورزش و فوتبالدوستان دیگر به مناسبت روزجهانی اهدا کنندگان خون و ترویج فرهنگ اهدای خون، با حضور دسته جمعی در سازمان انتقال خون بوشهر  در این عمل خداپسندانه شرکت نمودند.

محمد نجفی رییس هیات فوتبال بوشهربا اشاره به اهداي خون را نوعي زکات سلامتي دانست در گفتگو با خبرنگار ما گفت: امروز به همراه همکاران و تعدادی از دوستان  تیم رسانه ورزش که همیشه در کارهای فرهنگی و خداپسندانه پیشقدم هستند و 4 نفر از نمایندگان مدیران آموزشگاه های فوتبال  براي اهداء خون خود به سازمان انتقال خون استان مراجعه کردیم.

وی افزود: هدف از اين اقدام گروهي و خيرخواهانه را ايجاد انگيزه بيشتر براي برقراري روحيه همدلي و نهادینه شدن  بين اهالی فوتبال خوانده و باشگاه های و مدارس فوتبال ما همگی با عنوان فرهنگی و ورزشی فعالیت می کنند.

نجفی ادامه داد: اینکه ما تا چه حد توانسته ایم از توانایی های بالقوه حوزه فرهنگ برای رشد و ارتقای فوتبال در جامعه خود بهره بگیریم و البته مدارس و آموزشگاههای ما تا چه میزان کمک کرده تا سطح فرهنگ فوتبال آموزان رشد پیدا کند؛ مهم و قابل توجه  است.

وی گفت: اميدواريم در مناسبت هاي ديگر نيز بتوانيم با اهداء خون خود شکرگزار خداوند متعال بوده و دين خود را به نيازمندان به خون ادا کنيم . 

در پایان پرسنل انتقال خون ضمن تشکراین حرکت فرهنگی از اهدا کنندگان خون  با اهدا شاخه گل و یاد بود قدردانی کردند.

/ انتهای پیام

 

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان