رئیس کمیسیون عمران شورای بوشهر:

سرنوشت قطار شهری بوشهر عالیشهرمشخص شود

سرنوشت قطار شهری بوشهر عالیشهرمشخص شود

رئیس کمیسیون عمران شورا خواستار مشخص شدن سرنوشت قطار شهری بوشهر عالیشهر شد.

رئیس کمیسیون عمران شورای بوشهر در نشست کمیسیون عمران شورا پیرامون وضعیت خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی شهر بوشهر به حومه شهر که با حضور رئیس شورای شهر عالیشهر و چغادک در محل شورا برگزار شد اظهار داشت: در حالی که طرح مطالعاتی قطار شهری بوشهر عالیشهر به تصویب رسیده و مقرر بود در سال ۹۳ به بهره برداری برسد اما مشخص نیست این طرح که می توانست نقش بسیار مهمی در توسعه شهر عالیشهر داشته باشد به کجا رسیده است .

اکبر توسلی در ادامه افزود: در حالی که سازمان اتوبوسرانی به دلیل شرایط خاص شهر بوشهر یک سازمان زیان ده است و تنها وظیفه خدمات رسانی در شهر بوشهر بر عهده دارد اما در جهت رفاه ساکنان حومه شهر بوشهر نسبت به خدمات رسانی به آنها نیز اقدام می کند .

توسلی عمران شورا خاطر نشان کرد: مدیریت شهری وظایف مختلفی در حوزه ماموریت خود در شهر دارد که بدون در نظر گرفتن مصالح و رضایت ایت مردم کارها به نتیجه دلخواه نخواهد رسید و اصولا همه خدمات در شهر با هدف آسایش و آرامش شهروندان است و اگیر غیر از این باشد بطور طبیعی اصل خدمات رسانی نیز زیر سوال خواهد رفت .

وی بیان داشت: ایجاد ترمینال مسافر بری درون و برون شهری عالیشهر ، حمایت ازناوگان حمل و نقل بخش خصوصی و اخذ سهمیه اتوبوس جهت عالیشهر و چغادک از مهمترین مطالباتی است که باید در دستور کار قرار گیرد.


انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان