1397/3/13 :: 14:55
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
عضو شورا شهر بوشهر افشا کرد

عزل، انتصاب و انتخاب شهردار در 15 دقیقه/ فرد پاسخ گو به تخلف در شهرداری بوشهر، رئیس شد

عزل، انتصاب و انتخاب شهردار در 15 دقیقه/ فرد پاسخ گو به تخلف در شهرداری بوشهر، رئیس شد

عضو شورای شهر بوشهر گفت: هنگام ورود به جلسه انتخاب شهردار بوشهر متوجه شدیم جلسه قبلا آغازشده است و با حضور شش نفر از اعضاء شورای شهر که حدود 15 دقیقه بیشتر نبوده است عزل سرپرست فعلی شهرداری، انتخاب سرپرست جدید و انتخاب شهردار بندر بوشهر انجام‌شده است.

به گزارش سپاس؛ کیوان هاشم زاده رئیس کمیسون برنامه‌وبودجه شورای شهر بوشهر در گفت‌وگو با سپاس با اشاره به انتخاب شهردار، گفت: جلسه انتخاب شهردار روز گذشته قرار بود ساعت 14 برگزار شود که تا ساعت 14:30 جلسه برگزار نشد و من به همراه دو نفر از اعضاء ساختمان شورا را ترک کردیم به امید اینکه زمان برگزاری جلسه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

عضو شورای شهر بوشهر ادامه داد: حدود ساعت 15:5 دقیقه در حالی وارد شورای شهر بوشهر شدیم که یونس خسروانی شهردار منتخب وارد ساختمان شورا شد.

وی اظهار کرد: بعد از ورود به جلسه انتخاب شهردار متوجه شدیم جلسه قبل از ورود همه اعضاء آغازشده است و با حضور شش نفر از اعضاء شورای شهر که حدود 15 دقیقه بیشتر نبوده است عزل سرپرست فعلی شهرداری، انتخاب سرپرست جدید و انتخاب شهردار بندر بوشهر انجام‌شده است.

هاشم زاده بابیان اینکه رئیس شورا اجازه صحبت شهردار منتخب در صحن نداد، افزود: در جلسات گذشته دهدار به‌عنوان ریاست شورای شهر بوشهر در مدت 20 دقیقه نبی دهقانی را انتخاب که شرایط وی برای شهرداری انتخاب نشد.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر بوشهر عنوان کرد: امیدوار هستم شهردار منتخب تائیدیِ برای تصدی شهرداری بوشهر بگیرد و قطعاً با شهردار قانونی همکاری لازم خواهم داشت، اما اگر تأخیری در حکم شهردار ایجاد شود شخص رئیس شورای شهر بوشهر مقصر است.

وی ادامه داد: رئیس شورا مانند گذشته که نسبت به انتخاب وی معترض بودم در این انتخاب نیز اعتراض دارم و این‌گونه تحرکات نشان از دست‌های پشت پرده دارد.

عضو شورای شهر بوشهر خاطرنشان کرد: امروز صاحب شهردارانی هستیم که رئیس شورا در جلسه‌ای که همه اعضاء حضور دارند اجازه صحبت به گزینه انتخاب‌شده نمی‌دهد و بجای اینکه به فکر تعامل باشد به دنبال اهداف سیاسی و منافع خود است.

فرد پاسخ گو به تخلف در شهرداری بوشهر، رئیس شد

هاشم زاده با اشاره به تخلف در شهرداری تأکید کرد: در روزهای گذشته متذکر شدم که در حوزه معماری و شهری شهرداری بوشهر تخلف صورت گرفته است، در تعجب هستم فردی که باید اکنون پاسخ‌گو تخلفات باشد خود رئیس شده است که می‌تواند آسیب‌های بسیار زیادی داشته باشد.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شهرداری افزود: امیدوارم دستگاه‌های نظارتی و امنیتی به این موضوع توجه داشته و از هرگونه امحاء اسناد در شهرداری جلوگیری کنند./ انتها یپام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان