1397/2/24 :: 8:22
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
رئیس بنیاد مسکن شعبه شهرستان دیلم:

پرداخت 1 میلیارد و 58 میلیون ریال وام بلاعوض برای ساخت مسکن در دیلم/ پروژه 60 واحدی دیلم در حال ساخت است

پرداخت 1 میلیارد و 58 میلیون ریال وام بلاعوض برای ساخت مسکن در دیلم/ پروژه 60 واحدی دیلم در حال ساخت است

رئیس بنیاد مسکن شعبه دیلم گفت: در راستای رفع محرومیت بیش از 1 میلیارد و 58 میلیون تومان وام بلاعضو برای واحدهای مسکونی نیمه تمام پرداخت شده است که در حال حاضر بخش قابل توجهی از آنها به بهره برداری رسیده است.

به گزارش سپاس؛ احمد رستگار رئیس بنیاد مسکن شعبه دیلم در گفت و گو با سپاس با اشاره به تسهیلات بازسازی و بهسازی مسکن روستایی و شهری دیلم، گفت: اقدامتی در راستای مقاوم سازی خانه های روستایی و شهری انجام شده است که کارشناسان از همه مراحل ساخت و ساز بازدیدهای تخصصی انجام می دهند.

رستگار اظهار کرد: در هر بار کارشناسی از واحد های مسکونی شهری و روستایی اگر تخلفی توسط پیمانکاران انجام شود با آنها برابر ضوابط برخورد و باید مراحلی که مورد تخلف قرار گرفته است با هزینه پیمانکار تخریب و دوباره بازسازی شود.

رئیس بنیاد مسکن شعبه دیلم افزود: در راستای رفع محرومیت بیش از 1 میلیارد و 58 میلیون تومان وام بلاعضو برای واحدهای مسکونی نیمه تمام پرداخت شده است که در حال حاضر بخش قابل توجهی از آنها به بهره برداری رسیده است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه برخی از واحدهای مسکونی شهری و روستایی نیاز به تعمیر و بازساز داشته اند در قالب تسهیلات قرض الحسنه مهر بیش از 500 میلیون تومان به متقاضیان پرداخت شده است.

رستگار در پاسخ یه سوال خبرنگار سپاس در خصوص پروژه 60 واحدی دیلم، ابراز کرد: در سال 95 در حوزه شهری پروژه 60 واحدی مسکن در شهرستان دیلم زده شد که پیشرفت فیزیکی 50 درصدی داشته است و این پروژه همچنان در حال ساخت است.

رئیس بنیاد مسکن شعبه دیلم تصریح کرد: در راستای تکمیل پروژه 60واحد شهری شهرستان دیلم تا کنون 20 میلیارد و 400 میلیون ریال وام از سوی بانک مسکن پرداخت شده است.

وی خاطر نشان کرد: در قالب طرح تسهیلات بهسازی 18 میلیارد و 400 میلیون ریال برای بازسازی مسکن روستایی در سال گذشته به بیش از 92 متقاضی در شهرستان دیلم پرداخت شده است./ انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان