1397/2/17 :: 18:38
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
رئیس ارشاد اسلامی جم:

دغدغه ی خبرنگاران سالم‌سازی فضای جامعه باشد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جم گفت: خبرنگاران باید واقعیات جامعه را با کمال صراحت بیان کنند، چون دغدغه‌ آنان سالم‌سازی فضای جامعه است.

محمد کارگر اظهار داشت: خبرنگاران و اهالی رسانه باید با انتقادهای سازنده و دقیق خود دولت و مسئوولان را در انجام وظایف یاری کنند.

وی بیان کرد: نقد سازنده و دقیق غیر از تخریب و تهمت است و خوشبختانه مسئولان در جامعه ما طالب پذیرش حرف حق هستند که تعامل رسانه‌ها با مدیران کاری مهم و ارزشمند است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جم با بیان این که ارتقای جایگاه شهرستان به خاطر ظرفیت‌های خوبی که دارد از جمله وظایف مهم خبرنگاران رسانه‌های گروهی محسوب می‌شود افزود: خبرنگاران باید واقعیات جامعه را با کمال صراحت بیان کنند، چون دغدغه‌ آنان سالم‌سازی فضای جامعه است.

کارگر اظهار داشت: برای شهرستان جم که جمعیتی حدود ۷۳ هزار نفر دارد یک تالار آن هم با ظرفیت ۲۷۰ صندلی پاسخگو نیست که با ساخت مجتمع فرهنگی و هنری توسط شهرداری جم  این مشکل نیز رفع می‌شود.

وی بیان کرد: سند چشم انداز فرهنگی با ایجاد ۲۲ مورد زیرساخت جدید در شهرستان را تقدیم نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی کردیم تا از اعتبارات نفت، زیرساخت‌های فرهنگی نیز ایجاد شود.

کارگر اظهار داشت: در راستای انسجام و اشتراک فرهنگی در شهرستان، چندین تفاهم نامه نیز منعقد و امضا شده است./ فارس

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان