واحدهای نمونه صنعتی و معدنی استان بوشهر تجلیل می‌شوند

معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: واحدهای نمونه صنعتی و معدنی استان بوشهر تجلیل می شوند.

حسن بحرینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بالایی در حوزه صنعتی و معدنی است و تلاش می‌شود که از این صنایع و معادن حمایت مناسبی صورت گیرد.

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال حمایت از تولیدات داخلی،‌ تصریح کرد: در این راستا از تولیدکنندگان حمایت خوبی صورت خواهد گرفت.

بحرینی افزود: همه واحدهای تولیدی استان بوشهری برای شرکت در فرآیند انتخاب واحدهای صنعتی و معدنی نمونه بر اساس عملکرد سال ۱۳۹۶ می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی ثبت‌نام کنند.

معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر خاطرنشان کرد: واحدهای صنعتی و معدنی نمونه در سال ۹۷ برای ثبت نام تا ۱۲ اردیبهشت ماه سال جاری مهلت دارند.

وی ادامه داد: واحدهای متقاضی شرکت در رقابت انتخاب واحدهای نمونه با مراجعه به سازمان و یا بازدید از سایت سازمان نسبت به اخذ پرسشنامه اقدام و پس از تکمیل، مستندات مرتبط را به معاونت امور صنایع این سازمان تحویل دهند.

بحرینی اضافه کرد: در مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن مصادف با دهم تیرماه از واحدهای برتر انتخاب شده این فرآیند قدردانی خواهد شد./ مهر

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان