1397/2/1 :: 13:35
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
فرمانده سپاه امام صادق(ع):

پیشرفت‌های دفاعی کشور قلب آمریکا و اسرائیل را به درد آورده است

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: امروز به برکت خون شهیدان پیشرفت‌هایی که در فنون و صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران به وجود آمده سبب شده که قلب امریکا و اسرائیل را به درد آورد.

علی رزمجو در مراسم سال‌روز شهادت سردار خلبان شهید حمیدرضا زارعی و رونمایی از کتاب ستاره گمنام در حسینیه عاشقان ثارالله روستای درازی شهرستان دشتی اظهار داشت: شهید زارعی یکی از پاسداران صدیق، سلحشور و شجاع این مرز و بوم بود که درس و زندگی خویش را از امام حسین(ع) آموخت.

وی افزود: اگر به سیره و ویژگی خانواده معظم شهدا نگاه کنیم یک به یک در مسیر امام حسین(ع) بودند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: شهدا فهمیدند که شهادت سوختن و شعله‌ورشدن در آتش عشق الهی برای ایجاد حکومت عدل اسلامی در جهان است تا سعادت و خوشبختی جامعه را در راه وصول اهداف فراهم کنند.

رزمجو بیان کرد: از مقدس‌ترین واژه‌های اسلامی و افتخارآمیزترین نزد هر مسلمان،کلمه شهادت است.

وی افزود: شهادت، نشان‌دهنده عشق سوزان بندگان صالح و شایسته خدا نسبت به معبود بزرگ جهانیان عالم خلقت، شکست قفس مادیات، آزادشدن از منزل فانی و زندگی پست و پوشالی دنیا است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: شهدای ما مسیرشهادت را با افتخار، آگاهانه، با بصیرت، مخلصانه و روی آوردن به سرای جاودانه و همیشگی انتخاب کردند.

رزمجو تاکید کرد: شهید زارعی و دیگر شهدا همواره در اوج و تجلی‌گاه اخلاص قرار می‌گرفتند و با هم‌رزمان خود با خلوص نیت رفتار و بر اساس برادری آداب معاشرت داشتند.

وی افزود: این شهیدان مشعلی هستند که نور می‌دهند و با هدایت‌گری دیگران، همواره هم‌چون خورشید درخشان در مسیر زندگی بشریت پرتوافشانی می‌کنند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: کسی که می‌خواهد در راه خدا هنرنمایی کند و مجاهد فی سبیل الله شود باید هنرنمایی را از شهدا بیاموزد.

وی با اعلام این که سراسر زندگی این شهدا در دفاع از مبانی و اصول اسلام رقم خورد، عنوان کرد: شهدا بزرگترین انسان‌های عصر حاضر هستند که همه هستی خود را در بر مدار تکلیف و تکلیف‌مداری در دایره خدمت برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی گذاشتند.

وی افزود: شهید زارعی نه تنها در دوران پاسداری در جبهه‌ها بود بلکه در دوران نوجوانی هم در صحنه‌های حق علیه باطل در مسیر حق قرار گرفت، لباس بسیجی و پاسداری با تاسی از ارزش‌های الهی و مکتب امام حسین(ع) بر تن کرد.

رزمجو گفت: خدا را شکرگذاریم که امروز خون سردار شهید زارعی و سایر شهدا در تمام فضای کشور به ویژه در بخش هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدرت‌نمایی می‌کند.

وی ادامه داد: خون این شهید امروز در بخش هوا فضا در مقیاس جهانی بر توان بازدارندگی جمهوری اسلامی افزوده است و در سامانه‌ها و پهباد و انواع موشک‌ها، ابزار و بالاتر از این ها ایمان و تقوایی که در نیروهای مسلح ما به ویژه در هوا فضای سپاه وجود دارد، جاری است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تاکید کرد: قدرت شهدایی همچون زارعی در بخش هوا فضای سپاه را باید از امریکایی‌ها، انگلیس‌ها، اسرائیلی‌ها و متحدین آنها سوال کرد که چه ترس و وحشتی از خون شهدا د ارند.

وی افزود: در حالی که قدرتمندترین سلاح و تجهیزات را جهان غرب در اختیار دارد اما وقتی انها، اسم جمهوری اسلامی و شهدای دوران دفاع مقدس را می‌شنوند مثل بید بر خود می‌لرزند.

رزمجو عنوان کرد: شهادت در قاموس اسلام و رزمندگان انقلاب اسلامی، فدا کردن جان خویش در راه اندیشه و ارزش‌های الهی و دست یابی به حیات ابدی است.

وی اضافه کرد: به برکت خون شهیدان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال صعود، ترقی و حرکت و ترازهای اقتدار جهانی است  و این اقتدار به برکت خون شهدایی چون زارعی‌ا به دست آمده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: امروز به برکت خون این شهیدان پیشرفت‌هایی که در فنون و صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران به وجود آمده سبب شده که قلب امریکا و اسرائیل را به درد آورد.

وی ادامه داد: ما امروز مدیون شهدایی هستیم که چنین اقتداری را در مقیاس جهانی برای مکتب و تاریخ اسلام تجلی پیدا کردند و جمهوری اسلامی را به ارمغان آوردند.

رزمجو خاطرنشان کرد: همه افکار عمومی دنیا توسط رئیس جمهور امریکا در اجلاس مختلف بسیج می‌شوند و هزاران دلار مصرف می‌کنند تا بتوانند اقدامی بر علیه جمهوری اسلامی انجام دهند اما به برکت خون شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا نمی‌توانند هیچ کاری انجام دهند.

وی با بیان این که شهید نادر مهدوی و هم‌رزمانش در مقابل بزرگترین قدرت‌های عالم ایستادند، عنوان کرد: سند افتخار مردم شهرستان دشتی و روستای درازی شهدا هستند زیرا مردم این دیار در طول تاریخ علمدار مقاومت، ایستادگی و مردانگی بودند.

رزمجو یادآور شد: مردم این دیار با آگاهی که نسبت به دین و مکتب اسلام داشته و دارند در راه دفاع و ترویج فرهنگ دین‌داری و دین‌مداری بر مدار ولایت‌مداری از جان خویش مایه گذاشتند.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان