معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور:

280 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی استان بوشهر تخصیص یافت

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: از محل صندوق توسعه ملی، 280 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی و عشایری استان بوشهر تخصیص یافت.

سید ابوالفضل رضوی  در کارگروه ویژه اشتغال پایدار روستایی استان بوشهر اظهار داشت: در اواخر سال گذشته از محل صندوق توسعه ملی، اعتباری به میزان 1.5 میلیون دلار معادل 6 هزار میلیارد تومان جهت اشتغال روستائیان و عشایر تخصیص یافت.

 وی افزود: از جمله مهمترین مزایای این تسهیلات در کنار کم‌بودن بهره بانکی که برای مناطق روستایی مرزی 4 و سایر مناطق روستایی و عشایری 6 درصد است، دوره تنفس سه ساله آن می‌باشد که زمینه‌ای ایجاد می‌کند که طرح‌های استغال وارد مرحله سوددهی شود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور تصریح کرد: بازپرداخت این تسهیلات از سال چهارم دریافت تسهیلات آغاز و در یک دوره 6 ساله ادامه پیدا می‌کند.

رضوی بیان کرد: در یک برنامه‌ریزی مشخص از 100 میلیون تومان تا 6 میلیارد تومان تسهیلات به روستائیان و عشایر تسهیلات اشتغال پرداخت می‌شود و برای سرمایه در گردش نیز یک میلیارد تومان با سود 10 درصد با بازپرداخت یک ساله پس از دوره 6 ماه تنفس تخصیص می‌یابد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور عنوان کرد: برای استان بوشهر نیز از این محل، 280 میلیارد تومان در نظر گرفته شده که ابلاغ‌های آن انجام شده است./ فارس

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان