1396/12/26 :: 8:29
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی:

رسانه‌های غربی به دنبال گسستن کانون خانواده در ایران هستند

رسانه‌های غربی به دنبال گسستن کانون خانواده در ایران هستند

فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی گفت: متأسفانه امپراتوری‌های رسانه‌ای غرب سخت در پی از بردن نام خانواده و مادر از جامعه امروز ایران هستند و اگر راه رسم درست زندگی را در پیش نگیریم قطعاً آن‌ها به اهداف شوم خود می‌رسند.

به گزارش سپاس علی غضنفری فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی شب گذشته در جشن ازدواج آسان 22 زوج جوان بخش شُنبه و طسوج طی سخنانی اظهار داشت: اگر زوج‌های جوان راه رسم زندگی خود را بر پایه سیره علوی و فاطمی بنا کنند زندگی آن‌ها از خطرات و آسیب‌های اجتماعی مصون می‌ماند.

وی گفت: سیره زندگی فاطمی و علوی بر پایه محبت و صداقت در رفتار زوجین بناشده است و برعکس اکثر زندگی‌های امروزی که بر پایه پول ساخته می‌شود، دوام بیشتری دارد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) افزود: اگر نتوانیم زندگی خود را از آسیب‌های اجتماعی محافظت کنیم نسل بعد از ما نسلی بیمار می‌شود و این نسل بیماران نمی‌تواند به‌خوبی خود را از سایر خطرات محافظت کند.

غضنفری اضافه کرد: متأسفانه امپراتوری‌های رسانه‌ای غرب سخت در پی از بردن نام خانواده و مادر از جامعه امروز ایران هستند و اگر راه رسم درست زندگی را در پیش نگیریم قطعاً آن‌ها به اهداف شوم خود می‌رسند.

وی تأکید کرد: بهترین راه مبارزه با تهاجم امپراتوری‌های رسانه‌ای و غرب‌زدگی در پیش‌گیری سیره علوی برای شما جوانان در آغاز زندگی است.

غضنفری تصریح کرد: سیره زندگی اهل‌بیت به‌عنوان چراغ راهنمای زندگی جوانان است و اگر جوانان این سیره بزرگ را پیشه کنند موفقیت در همه‌ی زمینه‌ها در زندگی آن‌ها تضمین‌شده است.

انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان