1396/12/23 :: 17:48
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

بسیج ورزشکاران استان تشکیل شد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: بسیج ورزشکاران در سپاه استان بوشهر برای ساماندهی ورزشکاران ، مربیان و داوران تشکیل شده که کارهای خوبی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی ورزشی اجرا کرده است.

به گزارش سپاس؛ سردار علی رزمجو در نشست با مسئولان ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه استان بوشهردر عرصه ورزش دارای ظرفیت‌های مهمی است اظهار داشت: ورزش استان بوشهر در چند سال اخیر عملکرد درخشانی داشته که می‌توان به افتخارات ورزشکاران استان بوشهر در میادین بین‌المللی اشاره کرد.                               

وی با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های ورزشی برای تامین مطالبات ورزشکاران گفت:  اماکن ورزشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در اختیار ورزشکاران قرارگرفته است که سبب رشد و ترقی ورزش همگانی و قهرمانی می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از تشکیل بسیج ورزشکاران خبرداد و خاطر نشان کرد: بسیج ورزشکاران در سپاه استان بوشهر  برای ساماندهی ورزشکاران ، مربیان و داوران تشکیل شده  که در این مدت کارهای خوبی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی ورزشی اجرا شده است.

سردار رزمجو با تاکید بر توجه به برنامه‌های فرهنگی در محیط‌های ورزشی بیان کرد: محیط ورزش باید فرهنگی شود که در این زمینه ورزشکاران استان بوشهر با اخلاق ، ولایت مدار و با منش پهلوانی هستند.

وی، با بیان اینکه سپاه استان بوشهر توجه ویژه‌ای به برنامه‌های ورزشی دارد تاکید کرد: برنامه ورزشی در رده‌های مختلف مورد تاکید و توجه سپاه استان قرار دارد که در این عرصه برنامه سالانه تدوین و اجرایی می‌شود.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان