1396/12/23 :: 17:40
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

استودیو سیما و صدای بوشهر با همکاری شورا راه‌اندازی شود

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با تاکید برآمادگی این رسانه برای تهیه و برنامه ویژه شهر بوشهر گفت: در این زمینه راه‌اندازی استودیو سیما و صدای بوشهر با همکاری شورای شهر ضروری است.

به گزارش سپاس؛ سید حسین ناظر  در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر با بیان اینکه صدا و سیما در حوزه‌های مختلف برنامه‌سازی می‌کند اظهار داشت: صدا و سیمای استان بوشهر با داشتن نیروهای توانمند در تهیه و پخش برنامه‌های مختلف آمادگی دارد که در این راستا اقدامات لازم انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه توجه به برنامه‌های شورای شهر و شهرداری‌ها در اولویت برنامه‌سازان است افزود:در هفته نکوداشت بوشهر که برنامه‌های متنوع و جالبی از سوی شورای شهر و شهرداری تدارک دیده شده بود انعکاس خوبی از طریق صدا و سیما در جامعه داشت.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر افزود: برنامه‌های هفته نکوداشت بوشهر سال به سال بهتر اجرا می‌شود و امسال نیز برنامه‌ها با کیفیت بسیار خوبی برگزار شد.

ناظر با بیان اینکه شهروندان حق دارند از وظائف و قوانین شوراها آگاه باشند گفت: سهم قابل توجهی ازبرنامه‌های‌های صدا و سیما باید در اختیار مدیریت شهری باشد .

وی با بیان اینکه شهرداری‌ها  در حوزه فرهنگی اجتماعی نقش مهمی دارند خاطر نشان کرد:  شهرداری‌ها در یک دهه اخیر علاوه بر عمران و خدمات شهری  به مسائل فرهنگی و اجتماعی ورود کرده‌اند و گام‌های بسیار خوبی در این حوزه برداشته‌اند.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با تاکید بر بهره جستن از تجربیات دیگر شهرها از جمله شهرهای کلان گفت: در اصفهان از شورای دوم روزانه نیم ساعت برنامه‌های صدا و سیما در اختیار مدیریت  شهری قرار گرفت و برنامه سازی و فرهنگ سازی بسیار خوبی توسط شورا و شهرداری اصفهان صورت گرفت و با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شد.

ناظر بابیان اینکه هم‌اکنون شهرداری اصفهان یک استودیو خاص سیمای و صدای شهر در یکی از ساختمانهای خود راه اندازی کرده افزود: روزانه برنامه‌ سیما و صدای شهر از طریق این استودیوها پخش می‌شود.

وی با تاکید برآمادگی این رسانه برای تهیه و برنامه ویژه شهر بوشهر گفت: در این زمینه راه‌اندازی استودیو سیما و صدای بوشهر با همکاری شورای شهر ضروری است.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر بیان کرد: پیشنهاد می‌شود شورا و شهرداری بوشهر با الگو برداری از اصفهان و سایر شهرها سیما و صدای شهر را راه اندازی کند  تا ضمن اطلاع رسانی از فعالیت‌های صورت  گرفته فرهنگ سازی بسیار خوبی در زمینه آموزش فرهنگ شهروندی نیز باشد .

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان