1396/12/23 :: 17:34
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

بخشی از ارزیابی مدیران بر اساس ارتباط با رسانه‌ها انجام می‌شود

فرماندار شهرستان دشتی گفت:بخشی از ارزیابی مدیران در دستگاه‌های اجرایی با ارتباط با رسانه‌ها شکل می‌گیرد و به همین دلیل مدیران سال آینده ارتباط خود با رسانه‌ها بیشتر کنند.

به گزارش سپاس؛ فرماندار شهرستان دشتی گفت: 70 درصد شهرستان دشتی از فضاهای مجازی استفاده می‌کند/ خبرنگار رسانه ملی و خبرگزاری فارس 24 ساعته در شهرستان فعالیت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، عبدالله نادری شامگاه سه شنبه در نشست با رسانه‌های شهرستان دشتی با گرامیداشت سال‌روز تأسیس بنیاد شهید، اظهار داشت: حرکت رو به رشد انقلاب شکوهمند اسلامی، پیشرفت‌ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون و مدیون خون‌های پاک و مطهر شهدای گران‌قدری است که با خون خویش امنیت، عزت، آزادی، عظمت و استقلال را به ما هدیه کردند.

وی پیشاپیش روز شهردار را به شهرداران شهرستان دشتی تبریک گفت و ادامه داد: از تلاش شهرداران در عرصه‌های مختلف شهری به‌ منظور ارتقای سطح خدمت‌رسانی به مردم که توسط خادمان مردم انجام می‌دهند تشکر می‌کنم و امیدوارم که سال آینده فضای شهرها چهارگانه شهرستان برای مردم را بانشاط‌تر کنند.

فرمانداری شهرستان دشتی تأکید کرد: مدیران باید به این باور برسند که در یک ساختمان شیشه‌ای کار می‌کنند و اطلاع‌رسانی از مهم‌ترین کارکرد رسانه‌ها است زیرا این رسانه‌ها هستند که زمینه دسترسی به اطلاعات و اخبار را فراهم می‌کنند و نظارت مردم و افراد جامعه از طریق رسانه‌ها به دست می‌آورند.

وی ضمن تقدیر از رسانه‌های شهرستان دشتی اضافه کرد: رسانه‌ها فضای بسیار خوبی را در شهرستان برای کار، تلاش و فعالیت ایجاد کرده‌اند و ما باید قدرشناس همه زحماتی باشیم که رسانه‌های شهرستان در جهت توسعه دشتی فراهم می‌کنند و فضا را برای کار همه ما مهیا می‌کنند.

فرماندار دشتی یادآور شد: رسانه‌های شهرستان خودشان پیش‌قدم هستند تا مسائل را پوشش دهند و بسیاری از مسائل قبل از این‌که مدیری به ما اطلاع دهد توسط رسانه‌ها به ما اطلاع داده می‌شود.

رئیس شورای اداری شهرستان دشتی تأکید کرد: ادارات سال آینده تقویمی در نشست با رسانه‌ها ارائه دهند و هر سه ماه یک‌بار نشستی با رسانه‌ها داشته باشند و گزارش عملکرد ارائه و خدمات روزانه خود نیز با رسانه‌ها در میان بگذارند.

وی افزود: سال آینده 6 نشست خبری توسط مدیران با رسانه‌ها تشکیل می‌شود و اداراتی که فاقد روابط عمومی هستند به‌صورت مشترک از خبرنگاران استفاده کنند زیرا خدمات ارائه‌شده توسط نظام و دولت باعث دلگرمی و امیدواری بیشتر مردم جامعه خواهد شد.

نادری گفت: ما باید رسانه‌ها را تقویت کنیم و انتقاد خبرنگاران را بپذیریم و توجیه کنیم اگر درجایی غفلت کردیم و به ما تذکر می‌دهند استقبال کنیم زیرا هدف خبرنگاران تخریب نیست بلکه تذکر است.

وی ادامه داد: در عصر کنونی رسانه‌ها نقش مهمی در زندگی ما ایفا می‌کنند و در دوران کنونی بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی مردم شده‌اند.

نادری عنوان کرد: بخشی از ارزیابی مدیران در دستگاه‌های اجرایی با ارتباط با رسانه‌ها شکل می‌گیرد و به همین دلیل مدیران سال آینده ارتباط خود با رسانه‌ها بیشتر کنند.

فرمانداری شهرستان دیر به بحث حقوق شهروندی اشاره کرد و با بیان این‌که ارائه خدمات متعالی یکی از مهم‌ترین راه‌های احترام به شهروندان است، گفت: مردم باید از حقوق خودآگاه شده و به اطلاعات آزاد دسترسی داشته باشند و رسانه‌ها در این زمینه فرهنگ‌سازی کنند زیرا خیلی از افراد جامعه هستند که از حقوق اولیه خود مطلع نیستند.

نادری با بیان این‌که بخش عظیمی از جامعه‌پذیری نسل‌ها از طریق رسانه‌ها انجام می‌شود تأکید کرد: 70 درصد مردم شهرستان دشتی از فضاهای مجازی استفاده می‌کنند که باید از این ظرفیت در پیشرفت توسعه شهرستان استفاده کنیم.

فرماندار شهرستان دشتی با اشاره به این‌که رسانه‌ها در کنار نهادهای دیگری که طرز تفکّر جامعه را می‌سازند، نقش عمده‌ای ایفا می‌کنند گفت: هدف اصلی نشست با رسانه‌ها آشتی بیشتر خبرنگاران با مدیران و تجلیل از خبرنگاران شهرستان دشتی است.

وی ضمن تقدیر ویژه از نماینده صداوسیما در شهرستان دشتی افزود: خبرنگاران مسائل شهرستان را به‌خوبی پوشش می‌دهند از روابط عمومی فرمانداری و خبرنگاران شهرستان دشتی و به‌طور ویژه از اسماعیل حاجیانی خبرنگار شهرستان دشتی که انصافاً پوشش بسیار زیادی در عرصه رسانه دارند، تشکر می‌کنم.

نادری اضافه کرد: خبرنگار رسانه ملی و خبرگزاری فارس 24 ساعته در شهرستان فعالیت می‌کند و همه خبرنگاران در عرصه خبر تلاش می‌کنند اما از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی حاجیانی تشکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: در خیلی از شهرستان‌ها کارکرده‌ام ولی چنین فعالیتی در شهرستان دشتی بی‌نظیر است زیرا خبرنگاران باعلاقه اقدام به فعالیت می‌کنند و ما باید حتماً به این قشر توجه کنیم.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان