دشمن برای از بین بردن حجاب و عفاف برنامه‌ریزی کرده است

مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر با تاکید بر پاسداشت ارزش‌های دینی و انقلابی گفت: دشمن برای ازبین بردن حجاب و عفاف در بین زنان ایرانی برنامه‌ریزی کرده است که هوشیاری بیش از گذشته می‌طلبد.

زهرا رضایی با تاکید بر توجه به ترویج فرهنگ حجاب در جامعه اظهار داشت:  عفاف و حجاب یکی از احکام مورد تأکید در دین مبین اسلام است و تاکنون دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران برنامه‌های مختلفی در این راستا  را تدارک دیده که ضربه زدن به هویت زنان مسلمان در همین راستا است.

وی با اشاره به حرمت شکنی به فرهنگ حجاب و عفاف  بیان کرد:  برخی افراد حجاب اجباری را مطرح می‌کنند که این افراد متأسفانه آگاهانه یا ناآگاهانه علیه ارزش‌های دینی و اسلامی موضع می‌گیرند که این امر نباید در جامعه رسمیت پیداکند زیرا مخالفت با احکام الهی است.

مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه تشویق به برداشتن روسری از سر بانوان نوعی دهن کجی به احکام اسلامی است تاکید کرد:اینگونه افراد باید بدانند که حجاب قانون خدا و از ضروریات دین است.

رضایی با تأکیدبر جلوگیری از منکرات در جامعه افزود : متاسفانه در اجرای دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر کوتاهی شده و نتیجه آن این است که می‌بینیم و در این راستا  دشمن که گزینه‌های نظامی را ناکارآمد می‌داند می‌کوشد تا از طریق هجمه‌های فرهنگی الگوهای اسلامی را کمرنگ جلوه دهد.

وی با بیان اینکه دشمن برای ازبین بردن حجاب و عفاف در بین زنان ایرانی برنامه‌ریزی کرده است بیان کرد: از بانوان غیور و انقلابی  تقاضا می‌شود که به مبارزه با این انحرافات برخیزند و اجازه ندهند، فضای جامعه مسموم و چنین صحنه‌های زشتی در خیابان‌ها گسترش یابد.

مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر  گفت: با توجه به اینکه در قرآن کریم آیات متعددی در مورد رعایت حجاب و عفاف زن داریم باید در مقابل بی‌حجابی ایستاد و تلاش کرد که ارزش های اسلامی در جامعه تقویت شود.

رضایی با تاکید بر توجه به اشتغال جوانان افزود: با وجود ظرفیت‌های استان برای ایجاد اشتغال و توسعه  بهره گیری از قابلیت‌های استان بوشهر برای ایجاد اشتغال جوانان مورد توجه قرار بگیرد.

وی کمک به نیازمندان را امری مهم دانست و بیان کرد: کمک به ایتام و نیازمندان در آستانه سال نو ضروری است و در شرایط کنونی برخی خانواده‌ها درتنگناهای اقتصادی قرار دارند، باید همه به فکر همنوعان خود باشیم.

انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان