1396/12/22 :: 9:22
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

بالگرد امدادی هلال احمر در استان مستقر می‌شود

 بالگرد امدادی هلال احمر در استان مستقر می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح نوروزی گفت: در این راستا برای خدمت رسانی بهتر به مردم استان بوشهر و گردشگران، یک فروند بالگرد امدادی از ۲۵ اسفند تا ۳ فروردین، در استان بوشهر مستقر می‌شود.

به گزارش سپاس؛ حسین درویشی  در جلسه کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی با اشاره به راه‌اندازی 53 پایگاه طرح ملی امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در استان بوشهر اظهار داشت: 53 پایگاه ثابت و سیار و پست موقت در زمینه امدادونجات و سلامت و ایمنی مسافران نوروزی در ایام نوروز در استان بوشهر فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به فعالیت امدادگران هلال احمر در پایگاه جاده‌ای، ساحلی، کوهستان و پست ایمنی و سلامت  افزود: در این راستا  برای خدمت رسانی بهتر  به مردم استان بوشهر و گردشگران، یک فروند بالگرد امدادی از 25 اسفند تا 3 فروردین، در استان بوشهر مستقر می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر بیان کرد: در طرح نوروزی 15پایگاه ثابت و 13پایگاه سیار طرح امدادونجات را اجرا می‌کنند و 25 پست موقت هم برای اجرای طرح سلامت وایمنی مسافران نوروزی در نظر گرفته‌ شده است.

درویشی با اشاره به آمادگی امدادگران هلال احمر برای مشارکت در طرح نوروزی خاطر نشان کرد: در طرح نوروزی نیروهای داوطلب آموزش دیده در کنار نیروهای امدادگر جمعیت هلال احمر با تجهیزات کامل به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه در هر تیم عملیاتی امدادگر ان با تجربه و فعال حضور دارند عنوان کرد: در تمامی جاده‎های استان بوشهر تیم‌های امداد و نجات حضور دارند و در پایگاه‎های هلال‏ احمر نیز امکانات رفاهی برای مسافران در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به پایگاه امداد و نجات دریایی گفت: راه‌اندازی پایگاه امداد و نجات دریایی در استان بوشهردر اولویت برنامه‌ها قرار داردکه در این راستا تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان