1396/12/21 :: 13:30
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
با حضور فرمانده انتظامی

اولین پایگاه مقاومت بسیج در منطقه نیروی انتظامی استان بوشهر افتتاح شد

اولین پایگاه مقاومت بسیج در منطقه نیروی انتظامی استان بوشهر افتتاح شد

اولین پایگاه مقاومت بسیج در منطقه مسکونی نیروی انتظامی استان بوشهر با حضور فرمانده انتظامی، فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه، فرمانده سپاه شهرستان بوشهر افتتاح شد.

به گزارش سپاس؛ اولین پایگاه مقاومت بسیج در منطقه مسکونی نیروی انتظامی استان بوشهر با حضور فرمانده انتظامی، فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه، فرمانده سپاه شهرستان بوشهر افتتاح شد.

به منظور مشارکت همه اقشار جامعه در برنامه های علمی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، آموزشی و سیاسی اولین پایگاه مقاومت بسیج در منطقه مسکونی نیروی انتظامی استان بوشهر با نام سیدالشهداء افتتاح شد.

در این افتتاحیه سرگرد پاسدار عبدالله یزدان پناه فرمانده حوزه مقاومت بسیج کربلا شهر بوشهر گفت: بسیج نهاد مقدسی است که همه مردم مسلمان می توانند با عضویت در این نهاد مقدس در راستای ترویج فرهنگ اسلام ناب فعالیت داشته باشند.

یزدان پناه اظهار کرد: امروز نیروهای مقاومت بسیج با تاسی از خون شهداء و آرمان های امام (ره) گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان هستند و برای دفاع از مرزبوم خود از کشور جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.

فرمانده حوزه مقاومت کربلا افزود: هدف از ایجاد پایگاه مقاومت بسیج در منطقه مسکونی نیروی انتظامی نشان از تعامل نیروی انتظامی و بسیج است.

وی بیان کرد: وحدت بین نیروهای نظامی و مردم یک امر ضروری است که امروز در استان بوشهر این امر محقق شده است و بسیج در همه برنامه ها و فعالیت ها همیار پلیس است.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان