۱۴ میلیارد تومان در اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر سرمایه‌گذاری شد

رئیس کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای شهر بوشهر با تاکید بر رعایت اصول فنی در اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر گفت:۱۴ میلیارد تومان در اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر سرمایه‌گذاری شده است.

اکبر توسلی در بازدید از روند اجرایی پروژه تقاطع غیرهم سطح میدان آزادی بوشهر با تاکید بر ایمن‌سازی، مقاوم سازی و جابجایی خطوط تاسیسات زیرزمینی در پروژه تقاطع غیر‌هم‌سطح بوشهر اظهار داشت: ایمن‌سازی، مقاوم سازی و جابجایی خطوط تاسیسات زیرزمینی مانند شبکه فاضلاب، آب، مخابرات، و برق فشار قوی در اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهرمورد توجه ویژه قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر یکی از پروژه‌های کلان شهری بوشهر است خاطر نشان کرد: در اجرای این پروژه نیاز به همکاری مسئولان ذیربط با مدیریت شهری بوشهر است.

رئیس کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای شهر بوشهر بیان کرد: یکی از دغدغه‌های بسیار مهم و تاثیر گذار در پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر جابجایی و ایمن سازی و مقام سازی تاسیسات شهری زیرزمینی به خصوص شبکه فاضلاب است که باید لوله آزبست مورد توجه قرار بگیرد.

توسلی با قدردانی از معاون امور عمرانی که در نخستین روزی کاری خود از تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر بازدید کرد افزود: پیمانکار این پروژه باید موارد ایمنی، مهندسی و فنی در اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر مورد توجه قرار داشته باشد.

وی، با تاکید بر توجه به مدیریت زمان در تکمیل پروژه یاد شده خاطر نشان کرد: این پروژه که نقش مهمی در چرخه ترافیک خودروری در میدان ورودی و خروجی شهر بوشهر دارد زمان تکمیل آن به سبب برخی مشکلات طولانی شد که بر اساس نظر پیمانکار، تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر قبل از پایان امسال تکمیل می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای شهر بوشهر از سرمایه‌گذاری 14 میلیارد تومان در اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر خبر داد و تصریح کرد: امسال برای اجرای پروژه‌های عمران شهری بوشهر اعتبارات لازم تخصیص یافته است.

انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان