1396/11/25 :: 13:27
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
تغییرات گسترده در استانداری بوشهر

استاندار بوشهر در محاصره اصلاح طلبان

استاندار بوشهر در محاصره اصلاح طلبان

خبر ها حکایت از این دارد که تغییرات گسترده ای در استانداری بوشهر در حال رخ دادن است و قرار است در معاونت سیاسی و عمرانی استانداری و مدیر کل حوزه استاندار تغییراتی رخ دهد.

به گزارش سپاس؛ خبر ها حکایت از این دارد که تغییرات گسترده ای در استانداری بوشهر در حال رخ دادن است و قرار است در معاونت سیاسی و عمرانی استانداری و مدیر کل حوزه استاندار تغییراتی رخ دهد.

گام نیوز نوشت؛ بر اساس اخبار واصله از رسانه های استان کهگیلویه و بویر احمد،  پژمان نیک اقبالی معاون عمرانی سابق استانداری آن استان به عنوان معاون عمرانی استاندار بوشهر منصوب خواهد شود نیک اقبالی از اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویر احمد است که با حمایت تبادار استاندار بوشهری استان فارس که سابقه امضا نامه خروج از حاکمیت را در دوران اصلاحات دارد  و مهندس افشانی معاون عمرانی وزیر کشور که هم استانی نیک اقبالی است  به احتمال قوی به بوشهر خواهد آمد.

Image result for ‫پژمان نیک اقبالی‬‎

داستان لیست 150 نفره

از دیگر سو با پیگیریهای اصلاح طلبان بوشهری تهران نشین و فشارهای یک مدیر رسانه ای اصلاح طلب از درون استان  که لیست 150 نفره برای مدیریت استان به مسئولان ارشد دولتی استان تحویل داده است قرار است تغییرات استانداری بوشهر در مسیر تامین خواسته های اصلاح طلبان صورت گیرد.

Thumbnail

براساس همین اخبار قرار است عباس برزگر زاده از مدیر کلی امور اجتماعی استانداری بوشهر به مدیرکلی حوزه استانداری تغییر مکان دهد وی که  بدون سابقه قبلی مدیریت دولتی در دو سال و اندی گذشته مدتی بخشدار مرکزی استان و سپس مدیر کل امور اجتماعی استانداری را بر عهده گرفته در حال حاضر نیز قرار است مدیر کل حوزه استاندار شود.

Image result for ‫زرین فر بوشهر‬‎

پله ای برای ترقی  سعید زرین فر

تغییر دیگری که در استانداری در حال انجام است حضور  سعید زرین فر معاون فعلی منابع انسانی استانداری در معاونت سیاسی استاندار است زرین فر نیز از اصلاح طلبان نزدیک به جریان مذکور است که در صورت این انتصاب  نفوذ وی و جریان سیاسی نزدیک به وی در استانداری افزایش خواهد یافت.

استاندار بوشهر که خود را دارای مشی اعتدالی معرفی می کند پیش تر  در محافل خصوصی و عمومی در باره نحوه انتصابات خود گفته بود اولویت وی در انتصابات پاک دستی و پاک چشمی است و در انتصابات مسئله خط و خطوط سیاسی اولویت او نیست.


انتهای پیام /

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان