1396/11/24 :: 8:28
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

وعده ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دلوار چهار ساله شد

وعده ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دلوار چهار ساله شد

ساخت بیمارستان تامین اجتماعی در منطقه دلواربا توجه به پیگیری های بسیارفقط در حد وعده باقی ماند.

به گزارش سپاس-دلوار؛ ساخت درمانگاه تامین اجتماعی یکی از نیازهای ضروری و مرم  منطقه دلواربوده و هست و این مطالبه جدی مردمی به چهار سال قبل بر می گردد که  طی آن یک قطعه زمین توسط مردم این شهرستان به سازمان تامین اجتماعی  به صورت هدیه، تقدیم شد.

 به گفته برخی مسئولین نامه نگاری های فراوانی در راستای عملیاتی شدن این پروژه صورت گرفت که علیرغم این اقدام جهادی و انقلابی مردم دلوار هنوز هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفته و کماکان مردم  دلوارمجبور به پرداخت هزینه های گزاف درمانی خویش در این اوضاع اقتصادی نابسامان هستند.

یکی از شهروندان دلواری در تماس با خبرنگار سپاس، در دلوارگفتند: فراهم کردن و توسعه امکانات بهداشتی و درمانی بویژه در حوزه تامین اجتماعی که بیشتر مردم بیمه شده این سازمان هستند، نقشی مهم در تامین سلامت مردم دارد.

وی افزود: ما که زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستیم وماهانه مبلغ زیادی برای حق بیمه پرداخت می کنیم اما خدمات دهی درمانگاه تامین اجتماعی محروم هستیم .

این شهروند دلواری گفت: از طرف دیگر برای انجام آزمایش، سونوگرافی، رادیولوژی و کارهای درمانی دیگر باید به شهرستان های همجوار، مرکز استان مراجعه کنیم.

باید این نکته توجه کرد که سالهاست مردم این دیار چشمانتظار احداث درمانگاه تامین اجتماعی هستند و این امر بارها از سوی مسئولان شهرستان پیگیری شد ولی بعد از چهار سال وعده هنوز هیچ اقدامی نشده است.

درمانگاه دلوار با وجود فعالیت یک پزشک عمومی، دندان پزشک و ماما، داروخانه، تزریقات و پانسمان از کمترین خدمات این درمانگاه برای شهروندان است.

متولیان امر باید شرایط را به منظور ارائه خدمات مطلوب و بموقع بیماران مهیا کنند تا به بیمه شدگان تامین اجتماعی که بیشتر از اقشار ضعیف جامعه هستند، فشار وارد نشود.

با توجه به کمبودها و مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد و نبود بیمارستان در این این منطقه تاریخی و پرجمعیت، مسئولان مربوطه باید هرچه زودتر نسبت به احداث ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی اقدامات لازم را انجام دهند.

امید آن که کسانی که در لباس مسئولیت، مدعی خدمت به مردم می باشند در چهارچوب وظایف قانونی خویش با بررسی مطالبات بحق مردم دیار شهید رئیسعلی دلواری و اقدام انقلابی، داستان تلخ بی مهری به این خطه قهرمان پرور، بصیر و ولایتمدار را خاتمه بخشند.

انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان