1396/11/23 :: 7:58
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

صحنه راهپیمایی 22بهمن نشان از بصیرت انقلابی مردم بود

صحنه راهپیمایی 22بهمن نشان از بصیرت انقلابی مردم بود

جشن بزرگ خیابانی پیروزی انقلاب اسلامی در دیار ضد استعمار و دیار شهید رئیسعلی دلواری با حضور بی نظیر مردم این دیار برگزار شد.

به گزارش سپاس-دلوار؛ قاسم کریمی رئیس دانشگاه ازاد دلوار درجشن بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی در دلوار در گفتگو با خبرنگار سپاس، ضمن تبریک به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب و ورود به چهلمین سال این پیروزی، گفت: برای انسان ها سن چهل سالگی به معنای رسیدن به پختگی و استفاده از توانایی ها برای ادامه زندگیست؛ برای انقلاب اسلامی ایران نیز شاید بتوان همین تعبیر را به کار برد، گرچه برای تحقق اهداف انقلاب، هنوز نیاز به زمان داریم.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با پیشتوانه مردم و رهبری به پیروزی رسید و امروز نیز بر پایه همین دو عامل مهم در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

این مسئول گفت: حدود چهل سال پیش جوانان این مملکت برای اهدافی قیام کردند تا زیر بار ظلم نروند، رفاهیات را افزایش دهند و باورهای فرهنگی و مذهبی را در عمق جان مردم توسعه دهند.

رئیس دانشگاه ازاد دلوارخاطرنشان کرد: گرامیداشت انقلاب اسلامی ایران و پیروزی آن یکی از ضرورت های اصلی است و باید همواره به این مهم توجه داشته باشیم چرا که درس های اصلی پیروزی انقلاب یک بار دیگر برای ما تداعی می شود.

وی تصریح کرد: با تمام مشکلاتی که پیش روی این انقلاب بوده و مقابله علنی و غیرعلنی کشورهای مخالف، خوشبختانه امروز به برخی از اهداف انقلاب دست پیدا کرده ایم که اکنون باید برای حفظ دستاوردها و ادامه راه، تلاش کنیم.

کریمی اظهار داشت: کاری که ما در دوران منتهی به پیروزی انقلاب کردیم، کاری بود که به اتکای همدلی و پیوند آحاد مردم صورت گرفت.

وی عنوان کرد: در خصوص همدلی مردم ایران در دوران انقلاب، برای هیچ صنفی نباید برتری و تمایز قائل شد؛ چراکه این قیام، حرکتی مردمی و برخاسته از وحدت و همدلی بود که از این وحدت نیز ثمره ای حاصل شد که برای بسیاری غیرقابل باور بود.

رئیس دانشگاه ازاد دلواربا اشاره به اینکه یکی از بهترین کمالات انسانی، خیرخواهی است،اظهار داشت: کمااینکه اگر انسان جای خود را با کسی که به او رجوع کرده عوض کند، اتفاقات ارزشمندی می افتد؛ اینکه درد دیگران را درد خود بدانیم بسیار گره‌گشا خواهد بود.

وی بیان داشت: امروز در راهپیمایی 22بهمن نشان دادیم که ما همیشه در صحنه ایم و هیچ وقت از انقلاب جدا نمی شویم  و با این صحنه بزرگ راهپیمایی که نشانی از بصیرت انقلابی مردم بود که باز دشمن را نا امید کرد .

انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان