1396/11/22 :: 12:56
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن بوشهر

مبارزه با انگلیسی‌ها بر پیشانی مردم بوشهر نهادینه‌شده است/ مردم مطمئن باشند انقلاب ماندنی است

 مبارزه با انگلیسی‌ها بر پیشانی مردم بوشهر نهادینه‌شده است/ مردم مطمئن باشند انقلاب ماندنی است

امام‌جمعه تهران گفت: این راهپیمایی باشکوه امت وفادار در استان بوشهر که بر پیشانی آن افتخار مبارزه با انگلیس‌ها در دوران رفت‌وآمد آمریکا در ایران، رئیس‌علی دلواری‌ها حماسه آفریدند.

به گزارش سپاس؛ راهپیمایی 22 بهمن بوشهر با حضور باشکوه و حماسی مردم ولایتمدار بوشهر، آیت‌الله سید احمد خاتمی امام‌جمعه شهر تهران، آیت‌الله صفایی بوشهر نماینده ولی‌فقیه در استان و جمعی از مسئولین در کنار ساحل نیلگون خلیج‌فارس برگزار شد.

بر پیشانی مردم بوشهر مبارزه با انگلیسی‌ها نهادینه‌شده است

سید احمد خاتمی امام‌جمعه شهر تهران در جمع مردم ولایتمدار بوشهر بابیان اینکه سلام به امت وفادار و درود خدا بر شما که راهپیمایی امسال را تحقق بخشیدید، گفت: این راهپیمایی هر گام آن تیری به قلب دشمنان اسلام و پیام‌آور این است که تا آخرین قطره خون پای انقلاب هستیم.

امام‌جمعه تهران اظهار کرد: این راهپیمایی باشکوه امت وفادار در استان بوشهر که بر پیشانی آن افتخار مبارزه با انگلیس‌ها در دوران رفت‌وآمد آمریکا در ایران، رئیس‌علی دلواری‌ها حماسه آفریدند.

خاتمی با اشاره به اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال عنوان قرآنی دارد، افزود: شکر خدا، وفای به عهد، بیعت، وحدت، شعار، حضور باشکوه، استقامت و خستگی‌ناپذیری، تبری از دشمنان و ولایتمداری است.

ای روحانی مبارز با اشاره به شکر خدا، بیان کرد: دشمنان خدا روزی که از ایران فرار می‌کردند می‌گفتند کمتر از 2 سال برمی‌گردیم، اما چهار سال است که در حال خمیازه هستند و خواهند بود.

وی ادامه داد: امروز آمده‌ایم که بگوییم شکر خدا که این نعمت 40 ساله را به ما ارزانی داد، این انقلاب و شور اشتیاق مردم در سراسر کشور و طنین الله‌اکبر در تاریخ بی‌سابقه است.

خاتمی با اشاره به انقلاب الجزایر، عنوان کرد: انقلاب الجزایر که 50 سال پیش شکل‌گرفته است، مسئولین آن در یک جشن چند نفرِ این انقلاب را گرامی می‌دارند، اما امروز جشن میلیونی در ایران برای 40 سالگی انقلاب در حال برگزاری است.

هر جا سخن از انقلاب باشد نا ایران می‌درخشد

امام‌جمعه تهران ابراز کرد: مردم قراری با شهدا گذاشتند، شهدایی که در زمان پرواز به سمت خداوند چشمی به مردم و چشمی دیگر به سمت ملائک داشتند و امروز همه نسل‌ها آمده‌اند که بگویند ما نمی‌گذاریم پرچمی که شهدا پرفراز جهان برافراشتند به زمین بیافتد.

این روحانی مبارز بابیان اینکه امروز روز بیعت با نظام اسلامی است، اذعان کرد: آمده‌ایم که در 40 سالگی انقلاب بگوییم با نظام و انقلاب هستیم و از انقلاب دفاع خواهیم کرد و شیاطین که خواب‌وخیال آسیب رساندن به آن دارند بدانند شتر در خواب بیند پنبه‌دانه، گاهی لب گاهی دانه‌دانه.

وی خاطرنشان کرد: در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه همه سلیقه‌های وفادار به انقلاب اسلامی حضور دارند؛ معنای این حضور این است که شاید اختلاف‌سلیقه داشته باشیم اما وقتی حرف از انقلاب و مبارزه با دشمن به وجود می‌آید مشت محکمی به دهان دشمنان می‌زنیم.

امام‌جمعه تهران تصریح کرد: انقلاب اسلامی، انقلاب دین و قرآن است، هرکجا سخن از انقلاب ناب است آنجا نام ایران اسلامی می‌درخشد و ملت ایران تلاش می‌کنند سرافرازی اسلام و عزت انقلاب اسلامی داشته باشند.

 

حضور مردم توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

خاتمی افزود: مؤمنین همیشه درصحنه هستند بخصوص امسال باشکوه‌تر حضور دارند؛ دلیل این حضور حماسی مردم این است که دشمنان در دی‌ماه امسال با کمک عربستان و منافقین آدم کش جلاد و مدیریت آمریکا در کشور اغتشاشات به وجود آوردند که در بهمن‌ماه کلید به هم ریختن انقلاب را رقم بزنند.

این روحانی انقلابی اظهار کرد: مردم با حضور توطئه‌های دشمنان را به هم ریختند و نخواهند گذاشت کمترین آسیب متوجه انقلاب شود.

شکوه انقلابی در کنار مشکلات و فشارهای اقتصادی است

وی بابیان اینکه آمده‌ایم بگوییم خستگی‌ناپذیر هستیم، تأکید کرد: مشکلات و فشارهای اقتصادی، سوء تدبیر و فساد برخی افراد در داخل کشور وجود دارد، اما عزت و شکوه انقلابی نیز داریم و پای انقلاب تا قطره خون ایستاده‌ایم و آمریکا مانند گذشتگان خود ناکام می‌ماند.

امام‌جمعه تهران گفت: استکبارستیزی در متن دین است و آن روز که امام خمینی(ره) فرمود آمریکا شیطان بزرگ است، مردم همچنان فریاد می‌زنند مرگ بر آمریکا و هیچ‌وقت شعار مرگ بر آمریکا در بین مردم ایران اسلامی فراموش نخواهد شد.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام بدانند مرگ بر آمریکا در تاریخ ماندنی است و روزی جشن سقوط آل سعود را خواهیم گرفت.

خاتمی بیان کرد: ولایت‌فقیه که امام معرفی کرد اولین نقش در تولید انقلاب و تداوم 40 ساله انقلاب دارد و استخوانی در گلوی استکبار و خاری در چشمان استعمار است.

امام‌جمعه تهران با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: آینده انقلاب روشن‌تر از گذشته است و مردم مطمئن باشند انقلاب خواهد ماند و این حضور باشکوه گره‌های ناگشوده‌ای نخواهد داشت.

مردم بوشهر آموخته‌اند تنها راه نجات از ظلم پیروی از ولایت است

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهر نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر گفت: انقلاب اسلامی احیاء اسلام ناب محمدی در تاریخ است، اسلامی که آمده است در همه ابعاد تجلی و بیداری کند.

امام جمع بوشهر اظهار کرد: انقلاب اسلامی باید حاکمیت بر پایه تقوا، عدالت، پیشرفت بر اساس فقه و اسلام ایجاد کند و مانند انبیاء الهی دشمنان اسلام در مقابل آن ایستاده‌اند.

صفایی بوشهری افزود: جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا توطئه می‌کند و ملت جمهوری اسلامی ایران و مسلمان با مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری انقلاب را به دست صاحب اصلی خواهد رساند.

وی با اشاره به پیام راهپیمایی 22 بهمن، عنوان کرد: بصیرت، ولایتمداری، مجاهدت و استکبارستیزی به آرمان‌های انقلاب اسلامی از مهم‌ترین پیام این راهپیمایی حماسی و باشکوه مردم استان بوشهر است.

امام‌جمعه شهر بوشهر با اشاره به ولایتمداری مردم بوشهر، تأکید کرد: مردم استان بوشهر با استفاده از متون تاریخی و دینی آموخته‌اند تنها راه نجات از ظلم پیروی از ولایت‌فقیه است.

در ادامه قطع‌نامه‌ای قرائت شد./ انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان