1396/11/21 :: 9:23
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

دعوت نوه شهید رئیسعلی دلواری‌از مردم برای شرکت در مراسم ۲۲بهمن

دعوت نوه شهید رئیسعلی دلواری‌از مردم برای شرکت در مراسم ۲۲بهمن

نوه شهید رئیسعلی دلواری‌از مردم برای شرکت در مراسم ۲۲بهمن دعوت کرد.

به گزارش سپاس -دلوار؛ حجت الاسلام والمسلمین علی دلواری با دعوت ملت انقلابی ایران و دیار شهید رئیسعلی دلورای به حضور در جشن سالروز پیروزی انقلاب گفت: مردم این دیار با شکوه هر چه بیشتردر راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا می‌کنند و مجدداً اقتدار خودشان و پیروی از رهبری را نشان می دهند.

وی با دعوت مردم غیور دیار شهید رئیسعلی و ملت ایران با حضور در جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به معنای استقامت، پایداری و امنیت کشوراست که این نشان از پاسخ گویایی به سخنان نادرست و برخی لفاظی هاست.

دلواری آحاد مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن فراخواند و ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی بر نظام طاغوت و استکبار جهانی کل معادلات سیاسی استکباری را که بر منطقه حاکم بود و هنوز هم در خیلی از کشورهای منطقه پابرجاست به هم زد و مردم را بیدار و اثبات کرد که می‌شود با اراده و وحدت و حضور فعال مردم در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی بر طاغوت‌ها و قدرت‌های استکباری هرچند تا بُن دندان مسلح به اسلحه و امکانات باشند،  پیروز شد و فائق آمد.  

وی با اشاره به برکات انقلاب شکوهمند اسلامی در سراسر جهان ،گفت: این کار ملت عزیز و شریف ما برای اولین بار در زمان معاصر تحولی در کل منطقه ایجاد کرد بعد از آن کل منطقه بیدار شد و بیداری اسلامی در همه جای جای جهان اسلام شکل گرفت. مقابله با  استکبار و مقاومت در مقابل رژیم منحوس صهیونیستی، تبدیل به یک فرهنگ سیاسی و اصل اساسی در منطقه و جهان شده است و این از برکات جمهوری اسلامی و این انقلاب بزرگ است.  

دلواری تصریح کرد:با امید به ایجاد و بسط فضایی آکنده از مهر و دوستی و حاکمیت قانون و رعایت همه‌جانبۀ آن، همه با هم به سوی آینده‌ای بهتر حرکت کنیم وانتظار داریم و مطمئن هستیم که مردم شریف ایران، به‌خصوص جوانان عزیز، با حضور چشمگیر و دشمن‌شکن در مراسم راهپیمایی بیست و دوم بهمن، ضمن گرامی‌داشت سالروز انقلاب، همبستگی ملی و عزم خود را برای رسیدن به آرمان‌های والای انقلاب نشان دهند.

نوه شهید رئیسعلی دلواری گفت: ملت عزیز ما به رهبری امام راحل که مردی صالح و الهی بود، این کار مهم را که حقیقتا شبه‌ معجزه‌ای در تاریخ معاصر بود، به انجام رساند و پس از امام نیز با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری اهداف انقلاب را دنبال کرده است و این کار قهراً کل نظام سلطه و استکبار را در منطقه به هم ریخت و آنها از همان ابتدا شروع به دشمنی به شکل‌های گوناگون کردند. دشمنی‌های نظامی، امنیتی، و جنگ هشت ساله که صدام خبیث را مسلح و تحریک کردند که آن هم شکست خورد .

انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان