1396/10/25 :: 10:14
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
فرمانده پایگاه بسیج طلاب مدرسه علمیه الزهرا گناوه:

اقای روحانی چرا به جای پرداختن به مسائل مهم جامعه، ذهن مردم را درگیر مسائل مخالف دین اسلام و عقاید آن ها می کنید؟

 اقای روحانی چرا به جای پرداختن به مسائل مهم جامعه، ذهن مردم را درگیر مسائل مخالف دین اسلام و عقاید آن ها می کنید؟

فرمانده پایگاه بسیج طلاب مدرسه علمیه الزهرا گناوه گفت: اقای روحانی چرا به جای پرداختن به مسائل مهم جامعه، ذهن مردم را درگیر مسائل مخالف دین اسلام و عقاید آن ها می کنید؟

به گزارش "سپاس"گناوه؛ حسن روحانی، رئیس جمهوری چند روز گذشته در دیدار با وزیر و معاونان وزارت امور اقتصادی و دارایی در صحبت‌هایی گفت: « همه باید انتقاد شوند، استثناء ندارد. تمام مسئولین در کشور قابل نقداند. ما در کشور معصوم نداریم مگر اینکه یک‌وقت امام دوازدهم ظهور کرد که‌ آن وقت هم می‌شود نقد کرد. پیغمبر هم اجازه نقد می‌داد بالاتر از پیغمبر که در تاریخ نداریم. وقتی پیغمبر صحبتی می‌کرد یک نفر بلند می‌شد و می‌گفت «ا من الله ام منک؟" حرف خودت است یا خدا وحی کرده است؟ اگر می‌گفت "من الله" که هیچ امر خداست اما اگر می‌گفت "منّی" طرف مقابل می‌گفت قبول ندارم و نقد می‌کرد. ما در زمان حکومت معصوم هم نقد را داریم».

این سخنانی موجب واکنش هایی از سوی بسیجیان پایگاه بسیج طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه پس از واکنش بزرگان حوزه و روحانیون کشور شد،  که در ادامه آمده است.

لیلا بهمنیاری فرمانده پایگاه بسیج طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: معصومین علیهم السلام آینه خداوند هستند و همانطور که از اسمشان مشخص اشت است از خطا و اشتباه به دور هستند و هیچ گاه از روی هوی و بدون اذن خداوند حرفی نزدند که قابل نقد باشند و خداوند در قرآن درمورد پیامبر اکرم (ص) فرموده "وَ ما یَنْطِقُ عَنِ الْهَوی؛ إِنْ هُوَ إِلاَّ وَحْیٌ یُوحی"

وی تصریح کرد: از آقای روحانی که خود روحانی است، سؤال می‌شود که چگونه پیامبر و معصومی که از روی هوای نفس صحبت نمی‌کند، ممکن است سخنی برخلاف حق و مصلحت جامعه مسلمانان  بر زبان جاری کنند که مردم بخواهد او را نقد کنند؟؛ آیا بیانات شما مخالف نص آیه قرآن نیست؟ چرا قرآن را این‌گونه می‌فهمید و این‌گونه تفسیر می‌کنید؟

فرمانده پایگاه بسیج طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س ) عنوان کرد: چرا به جای پرداختن به مسائل مهم جامعه ذهن مردم را درگیر مسائلی میکنید که مخالف عقاید آنها و دین مبین اسلام است ؟؟!!!!

مردم بسیار صبور هستند، ولی فکر نکنید این صبر تا ابد ادامه خواهد داشت

فاطمه خرمی طلبه بسیجی مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه نیز در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص اظهارات اخیر رئیس جمهور، خطاب به وی تصریح کرد: جناب آقای روحانی مردم بسیار صبور هستند، ولی فکر نکنید که این صبر تا ابد ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه خطاب به رئیس جمهور یادآور شد: به مردم شریف ایران توهین کردید و انان را با الفاظی همچون  "بروید به جهنم" ، "بی شناسنامه" ، "بزدل"، "متوهم"، "تازه به دوران رسیده عصر حجری" خطاب قرار دادید و این بار شاهد بودیک که به امام دوازدهم ما توهین کردید، این را بدانید که یک شیعه ایرانی هرگز تحمل این را نخواهد کرد که به امام زمان حی و حاضرش توهین بشود؛ آن هم در کشوری که افتخارش این هست که به او بگویند شیعه خانه امام زمان.

طلبه بسیجی مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه ادامه داد: اگه در آن مجلس که نشسته بودید کسی لب به نقد سخنان شما نگشود، به این معنا نیست که مردم هم ساکت خواهند نشست.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان