1396/10/25 :: 8:22
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
رییس بهزیستی دیر:

204 کودک بی‌سرپرست و بدسرپرست تحت پوشش بهزیستی دیر

204 کودک بی‌سرپرست و بدسرپرست تحت پوشش بهزیستی دیر

رییس بهزیستی شهرستان دیر گفت:204 کودک بی‌سرپرست و بدسرپرست تحت پوشش بهزیستی شهرستان دیر هستند.

محمد کرمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار  سپاس  با بیان اینکه یکی از رویکردهای بهزیستی حمایت از کودکان است، اظهار داشت: در حال حاضر 204 کودک بی سرپرست و بدسرپرست تحت پوشش بهزیستی شهرستان دیر هستند.

وی گفت: کودکانی که در خانواده ها نگهداری می شوند و با استفاده از طرح حامی به خیر مورد نظر معرفی و شماره حسابی برای آنها ایجاد می شود که کمک های مالی هر ماهه  بحساب کودکان واریز می‌شود.

کرمی با اشاره به اینکه 3 نفر از کودکان در مرکز نگهداری زندگی می‌کنند، افزود: همچنین در حال حاضر 201 نفر از کودکان و نوجوانان بی سرپرست یا بدسرپرست در دامان خانواده‌هایی که سرپرستی آنها را تقبل کرده‌اند، زندگی می‌کنند.

رییس اداره بهزیستی شهرستان دیر تصریح کرد: اداره بهزیستی شهرستان دیر در خصوص این کودکان و نوجوانان واگذاری‌ آنها به دامان خانواده‌ها می باشد تا اینکه همانند دیگر هم سن سالان خود با محبت خانواده رشد کنند.

کرمی گفت: در سالجاری 204 نفر کودک که در نزد بستگان نسبی یا سببی خود زندگی می کنند و هیچ حامی مالی و رفاهی نداشته بهزیستی آنها را پذیرش نموده و ماهیانه مبلغ 2 میلیون و 700 هزار ریال بعنوان کمک هزینه رفاهی و معیشتی به حساب آنان واریز می کند.

انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان