1396/10/13 :: 12:17
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
در روز میثاق با ولایت

خروش مردم ولایتمدار استان بوشهر در روز میثاق با رهبری/ مردم بوشهر به آشوبگران و فتنه گران نه گفتند+ تصاویر

خروش مردم ولایتمدار استان بوشهر در روز میثاق با رهبری/ مردم بوشهر به آشوبگران و فتنه گران نه گفتند+ تصاویر

راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در استان بوشهر در محکومیت آشوب و اغتشاش علیه امنیت ملی در کشور برگزار شد.

به گزارش سپاس؛ تجربه فتنه 88 و برخی تحرکات علیه امنیت ملی توسط فرصت‌طلبان که با سوءاستفاده از بستر خواسته های اقتصادی مردم در روزهای گذشته رخ داد که با هوشیاری انقلابی و عزم ملی برای پایان دادن به آشوب و اغتشاش در کشور همراه شد.

در استان بوشهر با فراخوان منتشر شده راهپیمایی میثاق با ولایت ساعت چهارشنبه ساعت 10 صبح در شهرهای مختلف با حضور گسترده آحاد مختلف مردم برگزار شد.

در این راهپیمایی ها مردم شعارهایی در محکومیت تحرکات مخرب علیه امنیت ملی سردادند و در پایان این راهپیمایی بیانیه ای خود با نظام جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب تجدید بیعت کرده و با آشوبگران اتمام حجت کردند.

در این راهپیمایی مردم استان بوشهر با ندای سراسر به آشوبگران و فتنه گران نه گفتند و حرکت اخیر دشمنان اسلام را محکوم کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

قطعنامه راهپیمایی پر شور میثاق با ولایت و اعلام انزجار در مقابل اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت ملی 

 شکر و سپاس بی پایان خدای سبحان را که ملت شریف ایران را از نعمت اسلام و ولایت و رهبری های حیکمانه و پیامبر گونه حضرت امام راحل(ره) و خلف صالح و شایسته ایشان حضرت امام خامنه ای (مدضلله العالی) برخوردار ساخت تا در پرتوی انقلاب اسلامی، ایران و ایرانی به عنوان پرچمدار احیای «تمدن اسلامی» زندگی در سایه اسلام الگوی نجات بخش جامعه بشری در عصر «جاهلیت مدرن» مورد توجه جهانیان قرار گیرد.

موقعیت ممتاز و ویژه نظام جمهوری اسلامی در منطقه، امنیت مثال زدنی، اتحاد و انسجام و هماهنگی ملی، شکست توطئه های مستکبران و عوامل خود فروخته ی آن ها همچون داعش با حضور مقتدرانه ایران در معادلات منطقه، همه و همه عواملی هستند که خواب را از دشمنان تبهکار، آمریکای جنایتکار، کشورهای مزدور منطقه، خصوصاً رژیم صهیونیستی و وهابی آل سعود گرفته و از همین روی تلاش دارند با استفاده از همه ی ابزارها این جایگاه ممتاز را دچار خدشه کنند و برای ایران اسلامی آن را رقم بزنند که در تخیلات فاسد شان می گنجد.

اغتشاشات و آشوب های اخیر ما حصل بخشی از توطئه های این دشمنان بشریت است که با حمایت منافقین، سلطنت طلب ها، بهایی ها، و مزدوران داخلی آن شکل گرفت.

ایران اسلامی بسان کوهی استوار و درختی تنومند که ریشه اش  ثابت و استوار و شاخه هایش به عرش پیوند خورده با حمایت وسیع مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه به فضل الهی محکم و استوار تا قیام ظهور حضرت مهدی (عج الله تعالی فرجه الشریف) باقی خواهد ماند.

تجمع بزرگ، مثال زدنی و شور انگیز امت حزب الله و ولایتمدار بوشهر در امروز 13 دی ماه نشانه ای از آمادگی، بصیرت و زمان شناسی شما مردم است. اینک در ادامه ی همین حضور پرشکوه قطعنامه ی  6 ماده ای راهپیمایی بزرگ «میثاق با ولایت در مقابل اغتشاش کنندگان و برهم زنندگان امنیت ملی» قرائت می شود فلذا با فریاد رسا و ندای ملکوتی الله اکبر- خامنه ای رهبر تأیید بفرمایید.

1) با شکر و سپاس خداوند قادر متعال به پاس نعمت گرانسنگ ولایت مطلقه فقیه، وجود مبارک حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی را در جایگاه نیابت امام زمان (عج) یکی از نعمت های بی بدیل الهی برای ملت ایران و جهان اسلام و تمامی بشریت در عصر حاضر دانسته و ضمن تجدید بیعت با امام المسلمین، آمادگی تا پای جان خود برای تبعیت محض و اجرای منویات واجب الاطاعه معظم له را ابراز می نماییم.

2) ضمن دعوت همگان بر بصیرت افزایی، و تأکید بر حفظ اتحاد و یکپارچگی آحاد ملت متدین و زمان شناس ایران اسلامی، و آمادگی کامل برای مقابله با فتنه های جدید استکباری- صهیونیستی علیه نظام مقدس اسلامی، نسبت به هر نوع مسامحه، غفلت و همراهی خواسته و ناخواسته عناصر داخلی با دشمنان دیرین امت ولایی ایران،  بهانه دادن به دست ضد انقلاب عنود، بستر سازی یأس و کاستن از شور و نشاط مردمی، هشدار جدی و قاطع داده و برهوشیاری بیش از پیش از مسؤولین ذیربط در برابر فتنه جدید استکبار تأکید می نماییم.

3) ضمن تأکید بر ضرورت اهتمام مجدّانه مسؤولین محترم بر حل مشکل معیشتی مردم و مبارزه با تورم روز افزون؛ هر نوع فتنه گری به بهانه های واهی و عوام فریبانه که خواست ضد انقلاب و همسویی با سرویس های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و رژیم ددمنش  اشغالگر قدس شریف است را شدیداً محکوم نموده و با حمایت از ارکان و قوای نظام مقدس دینی و رصد هوشمندانه تحرکات مشکوک اخیر دشمنان ملت، حضور آگاهانه و پرشورتر از قبل خود در صحنه و دفاع جانانه از آرمان های والای امام راحل عظیم الشان و حفظ میراث گرانسنگ آن عزیز سفر کرده را اعلام می داریم.

4) اغتشاشات اخیر و آسیب رساندن به اموال عمومی نشان داد که دشمنان داخل و خارج به دنبال کوچکترین فرصت برای ضربه زدن به ایران اسلامی و سلب امنیت از مردم آگاه کشورمان هست

ضمن تأکید بر هوشیاری همه ی عوامل امنیتی و اطلاعاتی از مسؤولان ذیربط خواستار برخورد قاطعانه با این عوامل مزدور بیگانه  و اشدّ مجازات آن ها می باشیم.

5) تحرکات و  بسیج همه جانبه دشمن در جریانات اخیر نشان داد که آنچه برای آن ها موضوعیت دارد فروپاشی نظام جمهوری اسلامی و نابود کردن همه ی دست آوردهایی است که در طول این 39 سال اخیر با جان و دل بدست آورده است.  از همین روی هوشیاری، بصیرت، اتحاد و انسجام و پرهیز از اختلافات و دو دستگی همه دوستداران نظام و انقلاب امری ضروری است که همگان را به این امر مهم توصیه اکید می نماییم.

6) ملت قدردان و همیشه در صحنه استان بوشهر از قوه ی قضائیه خواستار جدیت بیشتر در اجرای عدالت و مبارزه با مفسدان اقتصادی و غارتگران بیت المال، از قوه ی مجریه خواستار تلاش وافر برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، کاهش تورم، توجه ویژه به اشتغال و مبارزه با فساد اداری و اقتصادی و همچنین از قوه مقننه خواستار نظارت بیشتر بر عملکرد متولیان  امور و تصویب قوانین در جهت تحقق هر چه بیشتر حقوق ملت می باشیم.

ستاد خودجوش راهپیمایی بزرگ پر شور میثاق با ولایت و اعلام انزجار در مقابل اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت ملی 

 

 

راهپیمایی میثاق با ولایت در برازجان برگزار شد

راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در برازجان در محکومیت آشوب و اغتشاش علیه امنیت ملی در کشور برگزار شد.

راهپیمایی مردمی میثاق با ولایت در دیر برگزار شد

راهپیمایی بزرگ مردمی میثاق با ولایت در مقابل اغتشاش‌گران و برهم‌زنندگان امنیت ملی صبح امروز در دیر برگزار شد.

خروش انقلابی مردم کنگان علیه آشوبگران و اغتشاشگران + تصویر

،مردم کنگان بصیر و ولایی ایران از صبح امروز بار دیگر با حضور در صحنه، 9 دی دیگری آفریدند و با حضور در خیابان‌ها و اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان ایران نشان دادند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تأثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نخواهد گذاشت.

حجت السلام عباسی در راهپیمایی محکومیت اغتشاشگران در شهر کنگان  اظهار داشت:امروز عده ای معترض نسبت به بعضی مسائل اقتصادی این درست اما اولا موضع در این اعتراض ها شود و این خواسته مردم است.

وی ادامه داد: این اعتراض ها نباید باعث شو عده ای سوء استفاده کند.

مدرس حوزه عملیه کنگان توصیه به مسئولین دادشت:برخی گرانی ها توطئه دشمن و برخی هم سوء مدیریت است و مردم وظیفه حمایت از دولت دارند چون رای دادند و حکم تنفیذ ولی فقیه خورده است.

وی بیان کرد: مردم با صبوی و سختی ها شاکر باشند پاداش بزرگی دارد اگر از این گردانه سخت بگذریم جایزه اش ظهور امام زمان (عج) است.

وی از مورد عنایت خدا بودن این انقلاب گفت: حوادث طبس و هشت سال دفاع مقدس نمونه از امداد های غیبی  بود.

وی در پایان گفت: این برهه بعد انقلاب تمام کفر و شرک در مقابل توحید و ولایت ایستاند و امروز شاهد افول قدرت های سلطه گر غربی و امریکا هستیم و دیگر جذابت ندارد.

همه سلطنت‌طلب‌ها بدانند که دیگر طاغوت جایی در این کشور ندارد

حجت الاسلام عیسی راستگو در اجتماع بزرگ مردم تنگستان در محکومیت فتنه اخیر و آشوب اغتشاشگران در برخی شهرهای کشود گفت:  اعتراضات خیابانی در پی تعطیلی برخی موسسات و مشکلات اقتصادی که برای مردم به وجود آمده بود در پی مطالبات به حق مردم بود ولی فتهنه گران از این فضا استفاده کرده و دست به آشوب زدند.

 وی افزود: فتنه گرانی که در صحنه اغتشاشات اخیر حضور داشتند باقی‌مانده منافقین که دستشان به خون ۱۷ هزار شهید آلوده شده بود هستند که همچون موشی در سوراخ خود مخفی شده بودند و به دنبال فرستی بودند که از سوراخ خود بیرون آمده و برای مردم ناامنی و اغتشاش ایجاد کنند.

امام جمعه اهرم تصریح کرد: باید از اغتشاشگران بپرسیم اگربه گرانی و مشکلات معیشتی اعتراض دارید چراغ حسینیه و مسجد به آتش می کشیم چرا پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به آتش می کشیم و چرا به تصاویر شهدا و تمثال سردار سرافراز سپاه سردار سلیمانی که مایه افتخار و عزت جهان اسلام و به عنوان یک اسطوره مورد توجه قرار گرفته است بی‌حرمتی می‌کنید.

وی بیان داشت: باید از فتنه گران پرسید چرا در شهر بوشهر مجسمه و تندیس غدیر و مجسمه نبی مکرم اسلام و امیر المومنین(ع)  که در ورودیدر ورودی شهربوشهر نصب شده بود را به آتش می کشید.

راستگو گفت: همه این حرکت ها گواه این است که این آشوبگران اصل نظام اسلامی و ولایت فقیه را نشانه گرفته‌اند.

وی ادامه داد: لازم بود حرکت خودجوش علیه فتنه‌گران توسط مردم انجام بپذیرد که به حمدالله در شهر ما اینگونه شد و همه فتنه‌گران به خصوص فتنه های اخیر در فضای کشور به وجود آوردند را محکوم کنند که به حمدالله این اتفاق افتاد.

راستگو خاطر نشان کرد: همه سلطنت‌طلب‌ها بدانند که دیگر طاغوت  جایی در این کشور ندارد و مردم انقلابشان و تمام دستاوردها و ارزش های نابش را دوست دارند و به رهبرو شهدای والا مقامشان عشق می ورزند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: انشاءالله مسئولین نیز تلاش کنند که مشکلات معیشتی مردم برطرف شود.

اعتراض به گرانی با اغتشاش فرق دارد

حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح امام‌جمعه شهر خورموج پیش از ظهر امروز در جمع مردم شهرستان دشتی طی سخنانی اظهار داشت: دشمن ما آمریکای جنایتکار و هم‌پیمانانش در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به‌هیچ‌وجه راضی به پیروزی شما ملت شریف در انقلاب اسلامی در سال 57 نبودند، ولی شما ثابت کردید که اراده آهنین و روحیه انقلابی شما می‌تواند بر همه‌ی ابرقدرت‌ها غلبه پیدا کند و علی‌رغم تلاش‌های گسترده استکبار جهانی انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندید.

وی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی استکبار جهانی نقشه‌ها و توطئه‌های بسیاری در جنگ سخت و جنگ نرم، هم مسائل امنیتی علیه این مملکت برپا کردند، شخصیت‌های برجسته‌ای را در دهه اول انقلاب از ما گرفتند، کودتای نوژه را طراحی کردند و همچنین صدام را وادار به علیه جمهوری اسلامی کردند اما در برنامه‌های خود به‌هیچ‌وجه به پیروزی نرسیدند، ولی شما اجازه ندادید که این نظام مقدس جمهوری اسلامی دچار فروپاشی شود.

امام‌جمعه خورموج اضافه کرد: بعد از جنگ سخت دشمن برای ضربه زدن به‌نظام به دنبال نقشه و توطئه و زمینه‌سازی برای جنگ نرم و فرهنگی رفت، باورها و اعتقادات نسل سوم و چهارم انقلاب را دچار دستخوش کنند و آن‌ها را از ما بگیرند، اما بازهم این جوانان غیور درصحنه‌ها حضور پیدا کردند و ثابت کردند که همچنان نه‌تنها به‌اندازه دوران انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس جوانان در عرصه هستند، بلکه بیش از آن زمان آمادگی دفاع از کشور و نظامشان رادارند و این مطلب در دفاع از حرم زینب کبری (س) ثابت شد که چگونه جوانان ما جانانه در دفاع از دین جنگیدند.

مصلح یادآور شد: منافقین کوردل چشمتان کور باد که نمی‌توانید عظمت این ملت را باور کنید، شما بعد از دوران دفاع مقدس جنگ نرم را آغاز کردید و پس‌ازآن با توطئه‌هایی مانند دوگانگی در حکومت و حاکمیت سعی در اغفال جوانان کردید و درنهایت آمدید و فتنه 88 را طراحی کردید که عده‌ای از مزدوران داخلی با شما همراهی کردند اما بازهم راه به‌جایی نبردید.

وی خاطرنشان ساخت: مردم شهرستان دشتی در روز نهم دی‌ماه روز بصیرت و ولایت مداری تجدید پیمان خود را با آرمان‌های انقلاب اسلامی به‌خوبی انجام دادند و امروز در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و علیه منافقین کوردل و اغتشاش‌گران در نظام به پا خواسته‌اند و تا آخر با نظام جمهوری اسلامی خواهند ماند چنانچه شاهد بودیم در این ایام کوچک‌ترین حرکتی علیه ارکان نظام در هیچ کجای شهرستان دشتی مشاهده نشد.

امام‌جمعه خورموج تأکید کرد: در دوران سخت تحریم این مملکت را باعزت و اقتدار با پیشرفت‌های گسترده حفظ کردیم و همچنان در همه‌ی عرصه‌ها به‌پیش می‌بریم. وی تصریح کرد: ما هم از مشکلات اقتصادی و گرانی و تورم رنج می‌بریم و منکر مشکلات معیشتی مردم و بیکاری جوانان نیستیم و خواسته مردم را به‌حق می‌دانیم، اما این موضوع باکسی که اغتشاش می‌کند و اموال عمومی و بیت‌المال و مغازه‌های مردم را به آتش می‌کشد، بسیار فرق دارد.

مصلح در ادامه افزود: مردم ما در تمامی نقاط کشور جمع شده‌اند که مشت محکم دیگری بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان نظام بزنند و مردم شریف استان بوشهر و شهرستان دشتی هرگز به دشمنان اجازه دخالت در امور نظام را نخواهند داد.

راهپیمایی بزرگ مردمی میثاق با ولایت در گناوه برگزار شد

 
 

/ انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان