نشست دانشجویی به مناسبت روز 9 دی در دانشگاه آزاد گناوه برگزار شد

عصر امروز نشست دانشجویی به مناسبت روز 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت به همت بسیج دانشجویی شهید فرهمند در دانشگاه آزاد گناوه برگزار شد.

به گزارش سپاس؛گناوه  عصر امروز نشست دانشجویی به مناسبت روز 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت به همت بسیج دانشجویی شهید فرهمند در دانشگاه آزاد گناوه برگزار شد.

در این نشست کامران غضنفری پژوهشگر مسائل انقلابی در خصوص فتنه 88 گفت: در فتنه 88 آمده بودند آنچه را که دستاورد هزاران شهید بود را دو دستی تقدیم دشمن کنند؛ هر سر این فتنه یا به سازمان اطلاعاتی آمریکا و یا انگلیس و ... وصل می شد و ادعای دفاع از حقوق شهروندی می کردند.

وی به شرایط کنونی اشاره و عنوان کرد: مدعیانی که ادعای دفاع از حقوق مردم و حقوق شهروندی می کردند و سوگند خوردند، مدافع آزادی مردم باشند ولی وقتی سر کار می آیند بیشترین سرکوب را می کنند، ما با چنین جریان مواجهیم؛ همین جریانی که 8 سال قبل امده بود تا ریشه نظام را با حمایت آمریکا، انگلیس، اسرائیل و .. بزند.

پژوهشگر مسائل انقلابی عنوان کرد: حدود 80 درصد مردم آمدند و به یک نفر رای دادند و بعد علیه مردم قیام  کردند؛ مدعیان دفاع از دموکراسی برای سرکوب نظام آمده بودند.

غضنفری ابراز کرد: ان ها آمده بودند تا فاتحه نظام را بخوانند هدف آن ها هم ولایت فقیه بود؛ می گفتند به هر قیمتی شده باید خامنه ای را از تخت به زیر بکشیم و اعتراف کردند که ما دنبال جمهوری اسلامی ای بودیم که منهای ولایت فقیه باشد؛ برنامه ما این بود که میرحسین را رئیس جمهور و سید محمد خاتمی را رهبر و قانون اساسی عوض کنیم؛ اسمش جمهوری اسلامی و ماهیتش جمهوری آمریکایی.

وی اظهار کرد: گرداننده فتنه 88 کسانی هستند که دو دهه قبل جام زهر را به امام دادند و وی را مجبور به پذیرش قطعنامه کردند، آمدند تا جام زهر دیگری را به امام بخورانند.

پژوهشگر مسائل انقلابی عنوان کرد: تا زمینه آماده نباشد و مردم و جامعه آمادگی پذیرش نداشته باشند، امیرالمومنین هم نمی تواند کاری کند؛ در انتخابات مردم تحلیل سیاسی نداشتند که فریب خوردند، مردم باید آگاه شوند؛ حتی در خصوص بنی صدر امام خمینی سعی می کند خیانت هایش را تحمل کند تا جایی که احساس خطر جدی می کند و فرمان عزلش را صادر می کند ؛ رهبری می داند، مجبور است تحمل کند تا مردم آگاه شوند.

غضنفری ادامه داد: رهبر انقلاب سال 92 در خصوص مذاکره با امریکا هشدار می دهد که نتیجه نمی گیرید، فایده ندارد؛ دوباره تحریم ها تشدید می شود و می فرمایند کلید مشکلات در لوزان و نیویورگ نیست و در داخل کشور است ولی باز گوش شنوایی پیدا نمی شود، جامعه نمی پذیرفتند؛ هرگاه روشنگری بیشتر شود، رهبری می تواند اعمال ولایت کند.

وی در خصوص شبکه های معاند و دشمنانی که سعی در سو استفاده از وضعیت کنونی اند، مطرح کرد: ان ها از تظلم خواهی مردم حمایت نمی کنند، شعارهای ساختارشکنانه می دهند؛ با این رویه دولت روحانی اگر به این شیوه ادامه دهد، در سال آینده بحران های بیشتری در پیش خواهیم داشت؛ رهبر انقلاب بارها تاکید به اقتصادقاومتی کردند ولی دولت تنها زبانی و در لفظ تایید می کند ولی طور دیگری عمل می کند؛ وظیفه ما آگاهی بخشی به مردم است، بسیاری از مردم پشت صحنه چیزی را نمی دانند؛ ما باید روشنگری کنیم.

پژوهشگر مسائل انقلابی تاکید کرد: اگر زمینه فراهم شود، رهبری اعمال ولایت قاطعانه می کند.

شایان ذکر است کامران غضنفری افشاکننده‌ی خیانت اشخاص مختلف به نظام و انقلاب و یکی از کتاب‌های مشهور ایشان، "کتاب راز قطع‌نامه" بوده و خیانتاشخاصی را که در فتنه‌ی ۸۸ نیز نقش داشتند افشا می‌کند.

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس آپلود عکس

آپلود عکس آپلود عکس

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان