امام جمعه موقت گناوه در مراسم 9 دی:

9 دی ماه، روز تشییع جنازه فتنه بود/ کسی که با صدای رهبرش از خواب غفلت بیدار نشود با لگد دشمن بیدار و ذلیل خواهد شد/ کسی که نظری خلاف نظر رهبری داشته باشد، در راه فتنه است

امام جمعه موقت گناوه در مراسم 9 دی گفت: کسی که با صدای رهبرش از خواب غفلت بیدار نشود با لگد دشمن بیدار و ذلیل خواهد شد

به گزارش سپاس؛ گناوه حجت الاسلام مصطفی آشناگر امام جمعه موقت گناوه در حاشیه مراسم گرامیداشت 9دی در مصلی نماز جمعه گناوه گفت: 9 دی یعنی تجلی هوشمندی و بصیرت مردم و تقابل حق با باطل و دفاع از ولایت فقیه و رهبری گناوه است.

وی اضافه کرد: در سال 88 مردم ما در حالی که اماده خلق حماسه دیگری بودند، عده ای از جاهلان، فریب خوردگان و ساده لوحان دست در دست استکبار در حال برنامه ریزی تا این شیرینی پیروزی حضور حداکثری در انتخاب را به کام مردم تلخ کنند؛ انتخابات با 85 درصد واجدین شرایط برگزار می شود و سپس عده ای بعد از انتخابات کشور را در حدود 8 ماه به آشوب می کشانند.

آشناگر ادامه داد: ایجاد اختلاف در میان جامعه، تخریب اموال عمومی، امیدوار کردن دشمنان نظام، تحریک اذهان مردم نمونه ای از این آشوب ها بود و سپس در عاشورای 88 به مقدس ترین مقدسات مردم ایران به امام حسین (ع) و عاشورای ابی عبدالله توهین می کنند و قداست عاشورا را زیر سوال می برند.

امام جمعه موقت گناوه عنوان کرد: هدف نتیجه انتخابات نبوده بلکه برای براندازی نظام اسلامی؛ سلطنت طلبان، منافقان، استکبار و استعمار تلاش هایشان را مضاعف کرده بودند.

وی اظهار کرد: روز 9 دی ماه، روز تشییع جنازه فتنه بود؛ حضور مردم تمام نقشه ها را از بین برد ولی فتنه تمام نشده و کسانی که دشمنی نظام و رهبری دارند، دست از کار نکشیده اند.

آشناگر دو عامل را باعث حفظ نظام در این فتنه دانست و عنوان کرد: عامل اول مدیریت حکیمانه سکان دار نظام   و بصیرتی که رهبری پدرانه نقشه شومدشمن را برملا کردند و عامل دومی که باعث نجات کشور شد، حضور اگاهانه و با بصیرت مردم ولایتمدار بود.

امام جمعه موقت گناوه تصریح کرد: فتنه تمام نشده است، اکر کسی گمان کند که دشمن از ما دست برداشته بی بصیرتی ست؛ لذا در همه سخنان نورانی رهبر انقلاب می بینید که بر این نکته توجه شده است که دشمن شناس باشید.

وی تاکید کرد: در هر لباسی معیار و ملاک ما یک چیز است، ان راهی که مقام معظم رهبری نشان می دهد، درست است و هر کسی که در این راه نباشد در راه دشمن است؛ هر کسی بر اساس دغدغه های رهبر عمل نکند، قطعا در راه دشمن و مسیر دشمن است.

آشناگر تصریح کرد: کسی که سنگ اندازی به ارکان نظام کند و بگوید رهبر برای خود نظری داشت و ما هم نظری داریم، در راه فتنه است؛ مبادا شخصیت زدگی در ما رسوخ کند.

امام جمعه موقت گناوه بار دیگر تاکید کرد: 9 دی یعنی من تمام حواس و گوش و چشم هایم به سکاندار انقلاب مقام معظم رهبری و بر اساس سخنان رهبر باشد؛ همه ما باید این درس را بگیریم که 9 دی یعنی با بصیرت به فرمان رهبر انقلاب گوش فرا دهیم اگر کسی در این مسیر نباشد ما هیچ علاقه و انسی با او نخواهیم داشت.

وی با صراحت اظهار کرد: کسی که با صدای رهبرش و توصیه ها و راهنمایی های وی از خواب غفلت بیدار نشود با لگد دشمن بیدار و ذلیل خواهد شد.

 
 

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان