1396/8/16 :: 10:33
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
یادداشت/ میلاد گله گیریان

دانشگاه پیام نور دیلم این روزها به سختی نفس می کشد

دانشگاه پیام نور دیلم این روزها به سختی نفس می کشد

دانشگاه پیام نور مرکز دیلم که روزگاری با هزاران سختی و مشقت از دسترنج مردمان این دیار احداث و شروع بکار کرد، تا مدتها ایام شادی را سپری کرد و سراسر شور بود و شعف به همراه جنب و جوش در راستای وظیفه خطیر آموزش، به هر دلیل لازم است نگاه ویژه ای بعنوان یکی از سه مرکز علمی آموزشی این شهرستان به آن شود.

به گزارش سپاس؛  دانشگاه پیام نور مرکز دیلم که روزگاری با هزاران سختی و مشقت از دسترنج مردمان این دیار علی الخصوص قشر همیشه آماده و در صحنه لنجداران و ملوانان و بازاریان احداث و شروع بکار کرد، تا مدتها ایام شادی را سپری کرد و سراسر شور بود و شعف به همراه جنب و جوش در راستای وظیفه خطیرآموزش . به هر دلیل لازم است نگاه ویژه ای بعنوان یکی از سه مرکزعلمی آموزشی  ( دانشگاه آزاد ، علمی کاربردی و پیام نور ) این شهرستان به آن شود.

 

چرا که این مردم بودند که همت کردند و در کنار هزینه های سرسام آور اقتصادی، از مایحتاج روزانه خود زده و ضرورت آن را بعنوان یک کار خیریه پذیرفتند و اعتباری علمی و اجتماعی به امتیازات شهرستان افزود.

 

به دلیل بی توجهی و نداشتن مدیریت، تلاش های کارکنان صدیق آن افاده نکرد و نتیجه این شد که در کنار حذف رشته های تحصیلی و عدم استقبال دانشجو ( بدلیل عدم وجود ابتدائی ترین امکانات یعنی سرویس رفت و برگشت  و خوابگاه ) دارد به فراموشی رفته و خاطر اذهان می گردد.

 

لازم است مسئولین و دلسوزان چاره اندیشی نموده و در کنار کمکها و حمایتهایی که در بخش ساختمان و ظاهر این مجموعه، بار دیگر آستین همت بالا زده و جنب و جوشی دوباره با حمایت در رویه جذب دانشجو به این عمارت خاموش نمایند تا جانی دوباره به خود گیرد و شاهد رفتن آن از دیلم نباشیم.

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان