امروز24 آذر 1396
کد خبر : 292268تاریخ ثبت : 1395/11/22 13:45:35
مردم استان بوشهر بار دیگر سرود غیرت سر دادند؛

ثبت حماسه ای دیگر در کارنامه ساحل نشینان خلیج تا ابد فارس+تصاویر

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بوشهر نیز امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت مجدد با امام، شهدا و مقام معظم رهبری، وفاداری خود به نظام اسلامی را اثبات کردند.

به گزارش "سپاس"، ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی به رهبری پیامبرگونه حضرت امام خمینی(ره) که در 22 بهمن ماه سال 57 فروپاشی و سقوط نظام شاهنشاهی 2500 ساله را رقم ‌زد، با ایمان راسخ به خداوند باری تعالی و جوهره و قوه محرکه اسلام ناب محمدی )ص)، روحیه جهادی و انقلابی را فراتر از جامعه‌ی ایرانی در رویکرد و رفتار امت اسلامی شکوفا و آن را به عامل اصلی مقاومت، پیروزی و عبور جبهه انقلاب از فتنه‌ها و بحران‌های فراروی معرفی کرد.

اکنون با گذشت 38 سال از انفجار نور و پیروزی انقلاب اسلامی، گفتمان منحصربه‌فرد انقلاب اسلامی با شاخصه‌ دفاع از مظلوم و ایستادگی برابر قدرت‌های استکباری و صهیونیسم بین‌الملل که در پهنه‌ی جهانی ظهور یافته است، اقتدار و سازماندهی جبهه‌ بیداری و مقاومت جهانی را رقم زده است.‌

آحاد مختلف مردم امروز در سراسر ایران اسلامی با حضوری پر‌شور و با نشاط در راهپیمایی 22 بهمن ماه بار دیگر ‌اعلام کردند که برخلاف آمال واهی ضد‌انقلاب و رویاهای شیطانی جبهه استکبار به سرکردگی آمریکای جنایتکار، پیشتازی «گفتمان انقلاب اسلامی» در عرصه‌‌ تحولات راهبردی در مقیاس منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای را همچنان واقعیت مسلم و انکارناپذیر تاریخ معاصر قرار خواهد داد و با نصب‌العین قرار دادن منویات و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) تهدیدات دشمن را در حوزه‌های مختلف به فرصت‌های راهبردی برای پیشبرد اهداف و آرمان‌های بلند خود تبدیل می‌کنند.

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بوشهر نیز امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت مجدد با امام، شهدا و مقام معظم رهبری، وفاداری خود به نظام اسلامی را اثبات کردند.

 

ثبت حماسه ای دیگر در کارنامه ساحل نیلگون خلیج تا ابد فارس/ همه بوشهری ها آمدند

اقشارمختلف مردم بوشهر از زن و مرد، پیر و جوان، دانش‌آموز و دانشجو و طلبه و سرباز و کارمند و کارگر و بازاری و هنرمند و ورزشکار و ... از هر گروه و مذهبی در این روز به خیابان آمدند و حمایت خود را از این نظام و انقلاب ثابت کردند.

مردم استان بوشهر از جنوب استان در عسلویه و کنگان گرفته تا شمال استان در گناوه و دیلم حضوری گسترده و پرشور در راهپیمائی داشتند. حضور شیعه و سنی از جلوه‌های زیبای این راهپیمائی بود که پاسخی محکم به تفرقه‌افکنان بین مسلمانان بود.

در مرکز استان راهپیمائی از ساعت 10 صبح آغاز شد و مردم بوشهر از مقابل بسیج مرکزی در خیابان امام خمینی(ره) حرکت خود را آغاز کردند و این راهپیمائی تا میدان قدس، ادامه یافت و بالاخره در مصلی نماز جمعه مردم گردهم جمع شدند و سی هشتمین بهار انقلاب را نظاره گر شدند.

شعارهای «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر اسرائیل» «ما امت محمدیم پیرو خط رهبریم»، «نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست»، «اطلاعت از رهبری ضامن عزت ماست» از جمله شعارهای مردم بوشهر در این راهپیمایی بود.

مردم بوشهر در این راهپیمائی یک پرچم بزرگ را حمل می‌کردند که جلوه خاصی را به این مراسم بخشیده بود و افراد مختلف نیز پرچم‌ها و پارچه‌نوشته‌های مختلفی را همراه داشتند که ولایت‌مداری خود و عشق خود به این انقلاب را ثابت می‌کردند.

حجت الاسلام شیرازی سخنران مراسم 22 بهمن در بوشهر گفت: امام نگاه به جهان و انسان و نگاه به اینده را عوض کرد و جهان بینی را وارد زندگی مردم کرد و به جای نگاه به اسلام امریکایی امام امد نگاه اسلام ناب محمدی را زنده نمود.

وی افزود: امام امد با حمایت ملت ایران نظامی را با نگاه حاکمیت دینی شکل داد و حاکمیت دین را جامه عمل پوشاند.

شیرازی بیان کرد: وقتی ملت ولایتمدار وقتی زیر چتر ولایت فقیه حرکت می کنند نگاهشان ولایتمدارانه خواهد بود و زمانی که تکلیف استقرار دین باشد ملت نیز حضور خواهد داشت.

وی یادآور شد: ٣٨ سال ملت ایران این حقیقت را تجربه کرد و در دوران انقلاب و دفاع مقدس و سوریه و فتنه ها و عراق دید، حرکت جبهه مقاومت در حرکت ملت ایران است.

حجت الاسلام شیرازی اظهار داشت: روز به روز دامنه انقلاب گسترده تر می شود و پرچم امت اسلامی در جهان روز به روز برافراشته تر می شود که نظام جمهوری اسلامی یک ثمره انقلاب است.

وی ادامه داد: حزب الله لبنان و انصارالله یمن و پیروزی های مکرر در عراق و سوریه ثمرات پیروزی انقلاب است، ما انقلاب اسلامی را زمینه ساز رهایی جامعه بشری از چنگال مستکبران و طاغوتیان می دانیم.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان ملت ایران بدانند این ملت بزرگ امروز با خون شهدای خود میثاق بستند تا پرچم انقلاب را به فرزند حضرت زهرا (س) برسانند و مردم ایران تا پای سقوط استکبار جهانی ایستاده اند.

یک فروند بالگرد نیز در آسمان بوشهر راهپیمایان را گلباران کرد.

راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در گناوه برگزار شد

مردم همیشه در صحنه، مومن و انقلابی گناوه امروز صبح در میدان امام خمینی (ره) گرد هم آمدند تا جشن انقلاب اسلامی خود را همگام با سراسر کشور در قالب راهپیمایی برپا کنند.

آنها از هر قشر و گروهی و هر تفکری آمدند تا یکبار دیگر با آرمان های امام راحل تجدید بیعت کرده و فریاد نه شرقی نه غربی را محکم تر از همیشه سر دهند. مردم شهر گناوه امروز همه و همه از پیر و جوان، دانشجو و دانش آموز، معلم و دکتر، بازاری و کارمند و... آمدند تا یکبار دیگر سرود وحدت سر داده و جهانیان را به تحیر و تعجب وادارند.

گناوه ای ها امروز در صفوف فشرده یکبار دیگر در کنار یکدیگر شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی سردادند و حضور جوانان در این راهپیمایی بسیار چشمگیر بود.

مردم گناوه ساعت 10 صبح امروز راهپیمایی خود را از میدان امام خمینی (ره) شروع کردند و تا مصلی جمعه گناوه این راهپیمایی پایان یافت. امروز امامان جمعه اهل سنت و جامعه اهل سنت گناوه نیز دوشادوش همشهریان گناوه ای خود فریاد استکبارستیزی سر دادند و باید گفت که امروز وحدت و همدلی گناوه‌ای‌ها مثال زدنی بود.

 

حضور شیعه و سنی جلوه ویژه راهپیمائی عسلویه

یکی از زیباترین جلوه‌های راهپیمائی امروز در استان بوشهر حضور گستره شیعه و سنی در عسلویه در راهپیمائی 22 بهمن بود که بیانگر وحدت ملت ایران در حمایت از این نظام و انقلاب بود

.

راهپیمائی در شهر عسلویه ساعت 8:30 صبح از میدان لنج آغاز شد و تا سینما رو باز پارک ولایت این شهر ادامه یافت که لحظه به لحظه بر جمعیت راهپیمایان اضافه شد.

ساکنین پایتخت انرژی ایران با شعارهای الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را از سیاست‌های استکبار و استعماری آمریکا، اسرائیل و حامیانشان نشان دادند.

امام جمعه عسلویه در این راهپیمائی با بیان اینکه مردم عسلویه اعم از شیعه و سنی در راهپیمایی 22 بهمن مشارکت کرده‌اند، اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی به دنبال زیرسئوال بردن ارزش‌ها و معنویات هستند و می‌خواهند جوانان را از نظام جدا کنند که البته هیچگاه به موفقیت نمی‌رسند.

سخنران ویژه مراسم یوم الله 22 بهمن در عسلویه فرماندار این شهر بود.

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، با حضور گسترده مردم  در شهر جم از میدان امام حسین (ع) تا گلزار شهدا برگزار شد.

 دشتستانی ها پرشور تر از همیشه بهار انقلاب را پاس داشتند

در دشتستان نیز مردم همیشه در صحنه این شهرستان حضوری گسترده و پرشور در راهپیمائی داشتند و در شهرهای مختلف این شهرستان راهپیمائی برگزار شد.

در شهر برازجان مردم از ساعت 10 صبح راهپیمائی خود را از خیابان شهید چمران، اداره تبلیغات اسلامی تا مصلی جمعه برگزار کردند که ارسلان زارع فرماندار شهرستان دشتستان نیز در جمع مردم حضور داشت و  سخنران آن یکی از روحانیون اعزامی از هندوستان بود.

حجت السلام زین العابدین در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهر برازجان با گرامی داشت این روز بزرگ اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در جمع شما حضور یافته ام و این روز به گفته امام خمینی(ره) انفجار نور بود و امام خمینی(ره) در زمان خود یک منجی بود.

این مبلغ دینی در ادامه صحبت های خود بیان داشت: امام راحل در زمان خود برای انقلاب و مسلمان و ملت ایران  آبرو گذاشت و انقلاب اسلامی برای کشورهای جهان مثل هند الگو است.

وی اضافه کرد: نگاه کشور های جهان به کشور ایران و انقلاب آن است و الگویی برای آن کشورها و آبرویی که امام به این کشور ایران بخشید هیچکس انجام نداد.

وی به تاثیرگذاری سخنان رهبری در حادثه منا در قبال حرکت ظالمانه آل سعود اشاره کرد و افزود: سخنرانی رهبر انقلاب بعد از حادثه منا آل سعود را به لرزه در آورد که اگر ملت ما هم چنین رهبری داشت برای ما آبرو میخرید.

زین العابدین تصریح کرد: ما شیعیان در دنیا حاضریم جانمان را برای رهبر انقلاب بدهیم و سازمان اطلاعات کشور هندوستان با جوان های ما بخاطر حمایت از کشور ایران برخورد کرد.

در دیگر شهرهای این شهرستان نیز راهپیمائی با حضور گسترده مردم برگزار شد.

 

تنگستان کانون شعارهای ضد استعماری استان بوشهر

مراسم راهپیمایی 22 بهمن در اهرم رأس ساعت 10صبح  از میدان امام شروع شد شرکت کنندگان در این راهپیمایی با شعار های مرگ بر انگلیس، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه و …  باری دیگر با آرمان های امام خمینی و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

در این مراسم مردم پرشور و ولایی شهر اهرم از هر صنف در این راهپیمایی پا به پای هم حرکت می کردند و با شعارهای خود بار دیگر با خون شهدا و امام راحل تجدید پیمان کردند.

 

خورموجی‌ها بار دیگر حماسه آفریدند/ شهریاری: جوانان ما به آمریکا نشان دادند که همچنان استکبارستیز هستند

سید کمال‌الدین شهریاری نماینده مردم دشتی تنگستان در مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان شهر خورموج در مصلای نماز جمعه اظهار داشت: یکی از محکم‌ترین، قاطع‌ترین وعده‌های الهی در 22 بهمن 1357 رخ داد و این واقعه نشان داد که وعده خداوند متعال همیشه به وقع می‌پیوندد.

 

شهریاری اضافه کرد: شما جوانان به‌عنوان نسل دوم و سوم انقلاب امروز همچون پدرانتان در سال 1357 در این راهپیمایی باشکوه پیروزی از رهبریت و تعهد به‌نظام را به‌خوبی به استکبار جهانی یادآور شدید.

نماینده مردم دشتی تنگستان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در زمان قبل از انقلاب شهر کنونی خورموج فاقد هرگونه امکانات رفاهی بود و هیچ نشانه‌ای از تمدن و شهریت در این شهر یافت نمی‌شد به‌گونه‌ای که خانواده‌ها برای تحصیل فرزندشان مجبور به مهاجرت به شهرهای دور بودند.

شهریاری اذعان داشت: از روز تولد انقلاب اسلامی تاکنون هر روز شاهد شکوفایی و بالندگی قدرت در این میهن اسلامی هستیم و نمونه‌ی بارز آن همین شهر خورموج هست.

وی بیان داشت: خدماتی که انقلاب برای اقشار مستضعف و محروم و روستاهای کوچک پس از پیروزی انجام داد قابل شمردن نیست و این برکت رهبری داعیانه امام (ره) و حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای هست.

شهریاری تأکید کرد: مردم با رهبری داعیانه رهبر معظم انقلاب به درجاتی از رشد و توسعه در منطقه دست پیداکرده‌اند که هیچ قدرتی جرات نگاه چپ به ایران را در منطقه ندارد و امروز کشور ما ازنظر قدرت نظامی جزو 7 کشور اول دنیاست و هیچ کشوری در دنیا قدرت چانه‌زنی با ما را ندارد.

شهریاری در پایان افزود: مراسم 22 بهمن به خاطر اظهارات سخیفانه سرکرده استکبار که مردم ما را با ادبیاتی ناشایست خطاب نمود باشکوه‌تر برگزار شد و جوانان ما به آمریکا نشان دادند که همچنان استکبارستیز هستند و همچنان برای انقلاب خود خون می‌دهند.

 

جزیره مقاوم خارگ پرچم استکبار را به آتش کشید

همزمان با فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، راهپیمایی مردم ولایتمدار و مؤمن جزیره خارگ برگزار شد تا بار دیگر با حرکت بصیرت بخش خویش، کاخ ظلم و استکبار را فرو ریزند و به جهانیان نشان دهند که کوچکترین دست درازی حتی به قطعه ای از خاک وطن، مساوی خواهد بود با سیلی عظیم از دلیر مردان ایرانی بر سرشان.

مردم جزیره خارگ با شعار مرگ بر آمریکا و به آتش کشیدن آدمک ترامپ نشان دادند که این آمریکا است که با خرمنی از آتش در حال بازی است.

دیلم حماسه 38 ساله را بار دیگر نیز تکرار کرد

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه دیلم امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت مجدد با امام، شهدا و مقام معظم رهبری، وفاداری خود به نظام اسلامی را اثبات کردند.

 

مراسم راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در شهر کنگان ساعت 10 صبح از گلزار شهدا تا مصلی جمعه و بنک ساعت نه و نیم صبح از مسجد ولی عصر(عج)  تا حوزه مقاومت امام خمینی (ره) برگزار شد. مردم شعیه و اهل سنت دوش بردوش هم بر عیله امریکا شعار دادند.


 

دیر بار دیگر بعت خود را با انقلاب و امام تجدید کرد

آیین با شکوه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه همزمان با سراسر کشور صبح امروز با حضور حد اکثری و گسترده اقشار مختلف مردم در بندر دیر برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  آخرین اخبار
 • بهره برداری از خاتمی و جهانگیری در ایام انتخابات و سپس چرخش فریبکارانه!
 • گوجه‌ کاران استان بوشهر ۱۰۰ هزار تن محصول خارج از فصل برداشت کردند
 • اصلاح طلبان حامی روحانی و خاتمی سر دوراهی قدرت طلبی/ جهانگیری برای 1400 از دولت خداحافظی می کند
 • روایت خواندنی از نحوه متلاشی شدن یک شبکه فساد/ واقعیت های تلخ از زندگی دختران "دبی" نشین
 • زمین‌خواری بزرگ در دشتستان کشف شد
 • تهدید، گلایه، نصیحت و کنایه، ویژگی جلسه جنجالی شورای شهر بوشهر
 • میانگین ارزش چک های برگشتی در استان بوشهر بیش از میانگین کشوری است
 • بارندگی پاییزی در بوشهر 10 درصد بیش‌ازحد نرمال است
 • با اقامه نماز در ادارات می‌توان مدیریت آسمانی داشت/ کسب رتبه برتر استان بوشهر در حوزه اقامه نماز
 • ۵۵۰۰ دانش‌آموز استان بوشهر به اردوهای راهیان نور اعزام شدند
 • قصه زندگی در جوار غول‌های نفت و گاز/ سهم مردم بیکاری و آلودگی است
 • دهدار: این نامه الزام آور نیست/میگلی نژاد مدارک متقنی ارایه نداد
 • سامانه بارشی از روز پنجشنبه وارد استان بوشهر می‌شود
 • از راه‌هایی بروید که روندگان آن اندکند
 • کاپ قهرمانی ریاضیات آی مت جهان در دستان کودکان استان بوشهری قرار گرفت
 • ساز جدایی کشاورزان از ادرات کشاورزی کوک می شود
 • برنامه‌های متنوع ویژه ۹ دی در استان بوشهر برگزار می‌شود
 • محموله برنج قاچاق در کنگان توقیف شد
 • ۱۵۰ میلیارد ریال برای توسعه گردشگری روستایی کشور اختصاص یافت
 • لنج صیادی با 9 سرنشین در آب‌های بندر دیر مفقود شد
 • رشد 23 درصدی صید میگو نسبت به سال گذشته / امسال 2 هزار و 42 تن میگو صید شد
 • افزایش 50درصدی حقوق کارکنان رسمی و کاهش حقوق کارکنان شرکتی
 • ارسال 600 اثر به سومین اجلاس نماز استان بوشهر / برگزاری سومین اجلاس نماز استان بوشهر با عنوان "نماز و فضای مجازی"
 • روستاهای بوشهر، سوژه مدرسه سینمایی عمار می‌شوند
 • توصیه‌های هواشناسی کشاورزی تا ۲۴ آذرماه برای استان‌های جنوبی
 • تشکل‌های دانشگاه آزاد بوشهر تصمیم ترامپ علیه قدس شریف را محکوم کردند
 • اجرای ممیزی داخلی سیستم مدیریت یکپارچه شرکت گاز بوشهر
 • یک زن به فرمانداری دشتی نزدیک شد
 • جرائم رایانه‌ای در دشتستان ۱۷ درصد کاهش یافت
 • تیم سیاسی روحانی درحال ایجاد فضای جدید هستند
 • نفس دشت‌های دشتستان به شماره افتاد/ برداشت از ۳۰۰۰ چاه غیرمجاز
 • استفاده از مواردی که کمتر به آن فکر می کنیم برای آموزش خانواده ها
 • معضل ته لنجی باید با قید فوریت برطرف شود
 • گلایه شهروندان از بی‌توجهی شورا و شهرداری به تقاطع غیر هم‌سطح آزادی/ عضو شورا: پروژه تقاطع آزادی در دهه فجر افتتاح می شود
 • احداث ۳ ایستگاه خط انتقال نفت خام از گوره به جاسک در استان بوشهر
 • صید ترال بلای جان آبزیان/ زنگ خطری برای پایان ذخایر دریایی
 • نقش شرکت‌های کاغذی در فروش گاز مفت به شرکت نروژی/شرکت پالایش گاز خارک قادر است به صورت صوری معاملات میلیارد دلاری انجام دهد
 • باید سازوکار اجرای قانون مبارزه با پول‌شویی در بوشهر اجرایی شود
 • تبعات ته لنجی در بازار دلوار/ تاخت و تاز گرانی ها شروع شد
 • شش میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان توقیف شد/ دستگیری ۶ متهم
 • خیر کنگانی 15 دستگاه کانکس به زلزله‌زدگان کرمانشاهی اهدا کرد
 • زنگنه بخشدار مرکزی بوشهر شد
 • ایرانجوان بوشهر 5 میلیون تومان جریمه شد
 • سازمان حقوق بشر فقط شعار می دهد/ ترامپ به دنبال حمایت اسرائیل برای انتخابات آینده است
 • انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اقدام رییس جمهور آمریکا علیه قدس شریف را محکوم کرد
 • امروز آمریکا و مرتجعین منطقه در مقابل مستضعفان صف آرایی کرده اند
 • رویدادهای ورزشی استان بوشهر در هفته گذشته
 • شتابزدگی اسراییل سرنوشت بن بست استراتژیک است/ فتنه جنگ مذهبی در منطقه غرب آسیا توسط آمریکا
 • رونمایی از خواب آشفته اصلاح طلبان بوشهر با سناریوی بازگشت «میگلی نژاد»
 • خسارت زلزله به اسکله بندر صیادی دیر
 • آرشیو
  فیلم و کلیپ
  تصاویر برگزیده