امروز29 مهر 1396
آخرین اخبار
کد خبر : 292267تاریخ ثبت : 1395/11/22 07:03:50
گزارشی از سی و هشتمین جشن انقلاب؛

پاسداشت ۳۸سال عزت و اقتدار/ پیام راهپیمایی امسال بوشهری ها برای آمریکا/ همه آمدند

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بوشهر نیز امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت مجدد با امام، شهدا و مقام معظم رهبری، وفاداری خود به نظام اسلامی را اثبات خواهند کرد.

به گزارش سپاس ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی به رهبری پیامبرگونه حضرت امام خمینی(ره) که در 22 بهمن ماه سال 57 فروپاشی و سقوط نظام شاهنشاهی 2500 ساله را رقم ‌زد، با ایمان راسخ به خداوند باری تعالی و جوهره و قوه محرکه اسلام ناب محمدی (ص)، روحیه جهادی و انقلابی را فراتر از جامعه‌ی ایرانی در رویکرد و رفتار امت اسلامی شکوفا و آن را به عامل اصلی مقاومت، پیروزی و عبور جبهه انقلاب از فتنه‌ها و بحران‌های فراروی معرفی کرد.

اکنون با گذشت 38 سال از انفجار نور و پیروزی انقلاب اسلامی، گفتمان منحصربه‌فرد انقلاب اسلامی با شاخصه‌ دفاع از مظلوم و ایستادگی برابر قدرت‌های استکباری و صهیونیسم بین‌الملل که در پهنه‌ی جهانی ظهور یافته است، اقتدار و سازماندهی جبهه‌ بیداری و مقاومت جهانی را رقم زده است.‌

آحاد مختلف مردم امروز در سراسر ایران اسلامی با حضوری پر‌شور و با نشاط در راهپیمایی 22 بهمن ماه بار دیگر ‌اعلام می کنند که برخلاف آمال های واهی ضد‌انقلاب و رویاهای شیطانی جبهه استکبار به سرکردگی آمریکای جنایتکار، پیشتازی «گفتمان انقلاب اسلامی» در عرصه‌‌ تحولات راهبردی در مقیاس منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای را همچنان واقعیت مسلم و انکارناپذیر تاریخ معاصر قرار خواهد داد و با نصب‌العین قرار دادن منویات و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) تهدیدات دشمن را در حوزه‌های مختلف به فرصت‌های راهبردی برای پیشبرد اهداف و آرمان‌های بلند خود تبدیل می‌کنند.

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بوشهر نیز امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت مجدد با امام، شهدا و مقام معظم رهبری، وفاداری خود به نظام اسلامی را اثبات خواهند کرد.


مراسم راهپیمایی در 37 شهر استان بوشهر برگزار می‌شود

نصرالله شفیعی در گفتگو با خبرنگار سپاس با تبریک سی‌ و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با قدردانی از حضور حماسی مردم در جشن‌های دهه فجر در استان بوشهر اظهار داشت: امسال برنامه‌های مختلفی ویژه قشرهای جامعه اجرا شد که مشارکت دانشجویان و دانش‌آموزان در این مراسم ستودنی است.

وی اظهار داشت: ملت ولایت‌مدار استان بوشهر با حضور پرشور درراهپیمایی 22 بهمن ضمن تقویت پیوند خود با ولایت و رهبر معظم انقلاب اسلامی بار دیگر دشمنان اسلامی و انقلاب مأیوس و مسلمان و مستضعفان عالم را امیدوار می‌کنند.

وی با بیان اینکه مراسم راهپیمایی در 37 شهر استان بوشهر برگزار می‌شود افزود: مراسم راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر ساعت 10 صبح از محل بسیج مرکزی به سمت خیابان امام خمینی، میدان قدس، مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود و راهپیمایان در آن مکان تجمع می‌کنند.

شفیعی با اشاره به گلباران مسیر راهپیمایی بوشهر با بالگرد گفت: پایان این راهپیمایی مصلای جمعه بوشهر است که حجت‌الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس سخنران پایانی این مراسم است.

 وی با اشاره به طنین انداز شدن گلبانگ الله اکبر در شب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر بیان کرد: شب گذشته مردم ولایت‌مدار استان بوشهر به میمنت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گلبانگ الله اکبر در استان بوشهر طنین‌انداز کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: مراسم راهپیمایی 22 بهمن در بقیه شهرهای استان بوشهر نیز ساعت 10 در مسیرهای تعیین شده تا جایگاه نماز جمعه برگزار می‌شود.

 9:30   لحظه شماری مردم بندر بوشهر برای خلق حماسه ای دیگر

کارگران شهرداری بندر بوشهر مسیر راهپیمایی 22 بهمن امروز را عطر و گلاب افشانی کرده اند و همه چیز آماده است برای حضور حداکثری مردم خونگرم بوشهر در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله 22 بهمن.

قشرهای مختلف مردم همیشه در صحنه بوشهر از زن و مرد، پیر و جوان، دانش‌آموز و دانشجو و طلبه و سرباز و کارمند و کارگر و بازاری و هنرمند و ورزشکار و ... از هر گروه و مذهبی در این روز به خیابان آمده اند که حمایت خود را از این نظام و انقلاب ثابت کنند.

مردم استان بوشهر از جنوب استان در عسلویه و کنگان گرفته تا شمال استان در گناوه و دیلم در طول خلیج تا ابد فارس با حضوری چشمگیر و پرشور در راهپیمائی حضور دارند. حضور شیعه و سنی از جلوه‌های زیبای این راهپیمائی است که پاسخی محکم به تفرقه‌افکنان بین مسلمانان خواهد بود.

10:00   شروع خلق حماسه ای دیگر در بندر بوشهر

راهپیمایی امروز مردم ولایتمدار بوشهر ساعت 10 صبح همزمان با سراسر ایران اسلامی از مقابل بسیج مرکزی شهرستان بوشهر آغاز، در این راهپیمایی قشرهای مختلف مردم، مسئولان، ورزشکاران، دانشجویان، دانش‌آموزان، هنرمندان و ... حضور دارند و بر حمایت از نظام اسلامی تاکید می کنند.

مردم مومن و انقلابی بوشهر با حضور گسترده خود نشان داده اند که به انقلاب و نظام اسلامی وفادار بوده و ترفندهای دشمنان نظام، خللی در عشق و علاقه‌شان به نظام اسلامی ایجاد نکرده است.

راهپیمایان بوشهری با شعارهای الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را از سیاست‌های استکبار و استعماری آمریکا، اسرائیل و حامیانشان نشان داده و به پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب تاکید می کنند.

 

9:15    تصویر شهید نادر مهدوی در دست دانش آموزان

دانش آموزان بوشهری که امسال نیز برگ زرین دیگری در کارنامه ولایتمداری و حماسه آفرینی این بلاد استعمارستیز ثبت و ضبط می کنند چفیه بر گردن دارند و تصویر شهید نادر مهدوی در دست و شعار مرگ بر آمریکا بر لب.

 فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر: مردم به میدان آمده‌اند تا انقلابی که خود رقم زده‌اند را بیش از پیش تثبیت کنند

سردار حیدر عباس زاده فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار سپاس گفت: مردم به میدان آمده‌اند تا انقلابی که خود رقم زده‌اند را بیش از پیش تثبیت کنند و در شرایط سخت کنونی، پیام دفاع از میهن و رهبری و نظام اسلامی را با صدای رسا به گوش جهانیان و کشورهای غربی برسانند.

10:20: بسياري از مردم بوشهر وارد مصلي شدند

تا دقايقي ديگر سخنراني حجت الاسلام و المسلمين شيرازي اغازمي شود.

 10:30  همه آمده اند

در راهپیمایی امروز مردم و زن، پیر و جوان، دختر و پسر آمده اند تا بگویند به آرمان‌ها و ارزش‌های امام، انقلاب و نظام اسلامی پایبند و وفادار هستند، مردم بوشهر فریاد زدند درود بر خمینی، سلام بر شهیدان و در بهار آزادی جای شهدا خالی.

 

در مسیر راهپیمایی، یک فروند بالگرد بر فراز آسمان شهر بوشهر پرواز کرد و راهپیمایان بوشهری را گلباران نمود، مردم بوشهر نیز با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی، حضور معنی‌دار و پرشوری در راهپیمایی امروز داشتند.

راهپیمایان بوشهری در راهپیمایی امروز فریاد زدند ما امت محمدیم پیرو خط رهبریم، نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست، اطلاعت از رهبری ضامن عزت ماست.

در حاشیه این راهپیمایی دانشجویان ولایی بوشهر جنبشی را علیه گفته های سخیف دولت آمریکا به راه انداخته اند که این پیام را برای مسئولان به همراه دارد" آنهايي كه خواب امريكا را ميديدند، ترامپ بيدارشان كرد"

آمریکا آمریکا... خیال نکن که ما زنیم... تو دهنت می زنیم، شعاری بود که شیرزنان بوشهری با مشت های گره کرده فریاد می زدند.

خردسالترین شرکت کننده در مراسم 22 بهمن بندر بوشهر

پدر این خردسال گفت: ما فرزندانمان را از این همین کودکی انقلابی تربیت می کنیم و فدایی ولایت فقیه بار می آوریم؛ چرا که پرچم این انقلاب باید به دست این طفل های در گهواره بیفتد.

علی نسب که از نیروهای پدافند هوایی پایگاه شهید یاسینی است گفت: ما تا آخر ایستاده ايم و این ارمان را به فرزندان خود نیز می آموزیم و همانگونه که لالایی های حماسی برای ما خوانده اند ما نیز برآنیم که کودکان خود را مبارز با بیاوریم.

11:10 شروع سخنرانی حجت الاسلام و المسلمين شيرازي:

حجت الاسلام شیرازی:

امام نگاه به جهان و انسان و نگاه به اينده را عوض كرد و جهان بيني را وارد زندگي مردم كرد

بجاي نگاه به اسلام امريكايي امام امد نگاه اسلام ناب محمدي را زنده كرد

امام امد با حمايت ملت ايران نظامي را شكل داد با نگاه حاكميت ديني

در عصري كه نااگاهان داخلي تلاش مي كردند كه دين بر ملت حكومت كند امام حاكميت دين را جامه عمل پوشاند

ملت ولايتمدار وقتي زير چتر ولايت فقيه حركت مي كنند نگاهشان ولايتمدارانه خواهد بود

زماني که تكليف استقرار دين باشد ملت نيز حضور خواهد داشت

زمان حضور امام اين ملت بحظه اي شك نكرد و پشت سر امام ره ايستاد و در دوران رهبري امام خامنه اي نيز پشت رهبري حركت كرد

٣٨ سال ملت ايران اين حقيقت را تجربه كرد و در دوران انقلاب و دفاع مقدس و سوريه و فتنه ها و عراق ديد

حركت جبهه مقاومت در حركت ملت ايران است

روز به روز دامنه انقلاب گسترده تر مي شود و پرچم امت اسلامي در جهان روز به روز برافراشته تر مي شود

نظام جمهوري اسلامي يك ثمره انقلاب است

حزب الله لبنان و انصارالله يمن و پيروزي هاي مكرر در عراق و سوريه ثمرات پيروزي انقلاب است

ما انقلاب اسلامي را زمينه ساز رهايي جامعه بشري از چنگال مستكبران و طاغوتيان مي دانيم

دشمنان ملت ايران بدانند اين ملت بزرگ امروز با خون شهداي خود ميثاق بستند تا پرچم انقلاب را به فرزند حضرت زهرا س برسانند

مردم ايران تا پاي سقوط استكبار جهاني ايستاده اند

سخنراني حجت الاسلام و المسلمين شيرازي لحظاتي پيش به پايان رسيد

12:20 از خانواده هاي شهيد عاشوري و كازروني به عنوان خانواده هاي شهداي انقلاب اسلامي استان بوشهر تجليل شد

 

با ما همراه باشید...

 

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  آخرین اخبار
 • سخنان ترامپ نشانه شکست‌ پی‌درپی آمریکاست
 • این روستا پايلوت اشتغال روستايي شود
 • مسوولین در تمامی حوزه‌ها جهادی عمل کنند
 • اهل وعده‌دادن نیستم/کمیسیون انتصابات در استانداری راه‌اندازی می‌شود
 • ۱۰۰۰ گوشی موبایل قاچاق در عسلویه توقیف شد
 • اقتصاد مقاومتی تحریم ها و تهدیدها را خنثی می کند
 • ویترین هفتگی رسانه های مجازی استان بوشهر
 • نارضایتی مردم از طرح "آزادسازی قیمت ها" / معایب طرح بیشتر از محاسن آن است
 • برگزاری جشنواره بازیهای بومی محلی بسیجیان در دشتی
 • مدیریت بازاریابی؛ ضعفی که هرگز دیده نمی شود
 • استاندار بوشهر تکلیف خود را با تفاله‌های سیاسی فاقد مسوولیت در استانداری بوشهر مشخص کند
 • کادر فنی تیم‌های پایه ایران جوان بوشهر استعفا دادند
 • وزیر کشور: مسئولین بوشهری با همدلی بیکاری را ریشه کن کنند/ دولت نگاه جدی نسبت به بوشهر داشته باشد
 • وزیر کشور به بوشهر سفر می‌کند+ برنامه‌ها
 • نخستین شهید بوشهری مدافع حرم در قاب نقاشی
 • آغاز فراخوان سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر
 • برگزاری اردو جهادی 10روزه دانش آموزی در مدارس
 • برای دیدن زیبایی‌ عاشورا باید دیدگاه‌ها تغییر کند
 • تشکیل کمیته دانشجویی جشنواره علامه بلادی بوشهری در دانشگاه خلیج فارس/ ارسال و درج مقالات برتر جشنواره در سایت بین المللی ISI
 • گلایه‌مندی مردم از بهای برق/ اداره برق: نرخ‌ها مصوب مجلس است
 • مهمترین پرونده کشف شده در طی یک سال گذشته/ کشف بیش از 95 درصد جرايم اینترنتی در استان بوشهر
 • ایران‌جوان شگفتی‌سازی بوشهری‌ها را تکمیل می‌کند؟
 • جواب ترامپ را با تشر باید داد نه تذکرات ارشادی/ روزی آمریکا با ذلت از دریای خلیج فارس بیرون خواهد رفت
 • حال ناخوش تربیت بدنی دلوار / گلایه های هر سال انباشته می شوند
 • 11 بیمار مرگ مغزی، اعضای بدن خود را اهدا کردند
 • فقط اسکلتی از شهرداری عسلویه باقی مانده است
 • مشاوران ترامپ قصه دلاوران بوشهری را برای او از نو بخوانند
 • جمع‌آوری و معدوم‌کردن بیش از 600 لیتر نوشابه تاریخ مصرف گذشته
 • نمایشگاهی که با بی مهری مسئولین مواجه شد
 • نبود سرویس های رفت و آمد مخصوص نابینایان/ راه پله های ادارات برای نابینایان کابوس است
 • رفتارهای ترامپ از عصبانیت و درماندگی است
 • اقدامات ترامپ در قبال ایران، اشتباه است
 • مردم استان بوشهر هنوز طعم اقتصاد مقاومتی را نچشیده اند
 • سیل ساخت و ساز در شهر جم ادامه دارد
 • صادرات میگوی بوشهر از بنادر هرمزگان/پورت اختصاصی آبزیان ایجاد شود
 • نرخ بالای اعتیاد در نوجوانان و جوانان دشتی/ هیچ کس مسئول شادی و رضایت مندی شما نیست
 • کوتاه امدن برای ملتی که می خواهد روی پای خود بایستد راه حل نیست/ آمریکا از ایران عصبانی است
 • برجام نه قابل مذاکره مجدد است و نه قابل تغییر
 • همه مسئولان در برابر زورگویی آمریکا متحد شوند
 • محصولات استان بوشهر به بازارهای عمان و قطر وارد شوند
 • گلزارهای شهدا در استان بوشهر گل‌افشانی و غبارروبی شد
 • اتهامات آمریکا به دلیل پیروزی های بزرگ محور مقاومت در منطقه است
 • دریانوردان پارس جنوبی؛ ثبات و آرامش برای موفقیت
 • نرخ ها آزاد شد؛ نظارت رها نشود
 • مراسم اهدای کاپ قهرمانی فوتبال ساحلی در بوشهر برگزار می‌شود
 • سامانه 121 برق استان بوشهر در کما!
 • از بازداشت برادر رئیس جمهور به اتهام مسائل مالی تا تخلفات مالی برادر معاون اول دولت
 • آنچه در برنامه نود گذشت +عکس
 • شهردار شدن عادل بردستانی تکذیب شد
 • بر باد رفتن 18 سال خدمتم در اداره پست/شیرین ترین لحظه زندگی ام خنده خانواده رزمندگان بود
 • آرشیو
  فیلم و کلیپ
  تصاویر برگزیده