1396/3/29 :: 10:37
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
مسئول نمایندگی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر:

فرهنگ جهادی کلید واژه ارزشمندی است

فرهنگ جهادی کلید واژه ارزشمندی است

مسئول نمایندگی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: فرهنگ جهادی کلید واژه ارزشمندی است که از سوی امام(ره) در بین جهان اسلام مطرح و امروز به جایگاه اصلی خود رسیده است.

به گزارش سپاس؛ سید غلامرضا هاشمی مسئول نمایندگی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در سالروز تشکیل جهاد کشاورزی با اشاره به فرهنگ و مدیریت جهادی، گفت: فرهنگ جهادی کلید واژه ارزشمندی است که از سوی امام(ره) در بین جهان اسلام مطرح و امروز به جایگاه اصلی خود رسیده است.

وی افزود: کلید واژه هایی که در عرصه سیاست، اقتصاد، فرهنگ و غیره بکار می رود به نوعی ریشه در فرهنگ جهادی دارد که تاثیرات مدیریت جهادی در نظام جمهوری اسلامی ایران به خوبی قابل مشاهده است.

امام جمعه عالیشهر با بیان اینکه ادغام وزارت کشاورزی و جهاد برای ترویج روحیه جهادی در بخش کشاورزی بوده است، گفت: جهاد سازندگی با توجه ضروریت جامعه به دستور امام خمینی(ره) تشکیل شد و سپاه نیز به عنوان بازویی قوی در کنار نهادها قرار گرفت.

وی افزود: روحیه جهادی یعنی اینکه جوانان به روستاها اعزام شوند و تحولاتی در حوزه محرومیت زدایی ایجاد شود که امروز به خوبی فعالیت های جهادگران بسیجی در قشرهای مختلف دیده می شود.

هاشمی با انتقاد از مدیران سازمان جهاد کشاورزی، خاطرنشان کرد: هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی با سازمان عتبات عالیات یکی از اقدامات جهادی است.

وی ادامه داد: نامه ای به همه مدیران ادارات کل زیر مجموعه سازمان جهاد کشاورزی جهت همکاری در عتبات عالیات و این کار حسنه انجا شد که مدیران زحمت کشیدند پاسخ نامه هم ندادند.

انتهای پیام/

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان