جلوگیری از جناحی شدن ایام‌الله دهه فجر
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: دهه فجر مربوط به جناح خاصی نیست و مربوط به آحاد ملت اسلامی است.
كدخبر: id-287403
تاريخ: 2017-01-11 07:56:28

به گزارش "سپاس"، نصرالله شفیعی امروز در نشست برنامه‌ریزی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: 22 بهمن یکی از ایام بزرگی از که در تاریخ سیاسی ایران از جمله روزهای تقویم است.

وی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی به تنهایی نمیتواند مراسم در خور شان این روز برگزار کند بیان کرد: همه آحاد مردم باید در این آیین شرکت کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات افزود: باید آیین‌های روز پیروزی انقلاب سال به سال باشکوه‌تر برگزار شود، چرا که برخورد ضعیف با این رویداد مهم موجب ضعیف‌تر شدن جایگاه نظام می‌شود.

شفیعی با عنوان اینکه در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی هستیم خاطر‌نشان کرد: باید فداکاری‌هایی را که نسل انقلاب داشته‌اند به نسل جدید گفته شود.

وی بیان کرد: برگزاری جشن‌ها و راهپیمایی 22 بهمن یکی از مواردی است که موجب استحکام نظام و آشنایی نسل جدید با فعالیت‌های مردم ایران برای انقلاب اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: امسال نیز مانند سال‌های گذشته کمیته‌های مختلف متشکل از ادارات و دستگاه‌های اجرایی برای با شکوه‌تر برگزار شدن این دهه تشکیل خواهد شد.

شفیعی گفت: 22 بهمن مرز مشترک منافع ملی و یکی از شاخصه‌های مهم و تعیین‌کننده در قدرت ملی و بین‌المللی ایران اسلامی است./فارس