فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:

نیروی دریایی سپاه در آبراه‌ استراتژیک خلیج فارس پاسخگوی همه تهدیدات دشمنان است

نیروی دریایی سپاه در آبراه‌ استراتژیک خلیج فارس پاسخگوی همه تهدیدات دشمنان است

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: خوشبختانه نیروی دریایی سپاه با استقرار در سواحل و جزایر با داشتن تجهیزات مدرن و پیچیده نظامی متناسب با نوع تهدیدات در خلیج فارس پاسخگوی هر نوع تهدیدات دشمنان علیه ایران اسلامی است.

به گزارش "سپاس"،سردار علی رزمجو  در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه دریادلان نیروی دریایی سپاه به سلاح ایمان، تقوا و معنویت مجهز هستند اظهار داشت: در حماسه 22 دی ماه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس اگرچه متجاوزان به سلاحهای مدرن و پیشرفته نظامی مجهز بودند ولی دریادلان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با سلاح ایمان و معنویت و روحیه شهادت طلبی بر آنان مسلط و سبب به اسارات درآوردن آنان شدند.

وی با بیان اینکه پس از دستگیری متجاوزان آمریکایی در مقابل آنان رافت اسلامی اعمال شد گفت: آمریکایی‌ها قبل از دستگیری که ناوهای هواپیما‌بر و تجهیزات پیچیده نظامی آنها را پشتیبانی می‌کرد قلدرانه راه خود ادامه دادند که پس از مقاومت رزمندگان و به اسارات درآوردن آنها  به التماس افتادند که با بررسی‌های انجام شده پس از طی سلسله مراتب‌های فرماندهی ساعت 13 و 30 دقیقه 23 دی ماه به همراه تجهیزات خود آزاد شدند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه در آبراه‌ استراتژیک خلیج فارس پاسخگوی همه تهدیدات دشمنان است تاکید کرد: خوشبختانه نیروی دریایی سپاه با استقرار در سواحل و جزایر با داشتن تجهیزات مدرن و پیچیده نظامی متناسب با نوع تهدیدات در خلیج فارس پاسخگوی هر نوع تهدیدات دشمنان علیه ایران اسلامی است.

رزمجو با بیان اینکه دریادلان نیروی دریایی سپاه پاسداران ضمن داشتن تقوا و ایمان بالای الهی از آموزش‌های گوناگون بهره‌مند هستند تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه  با داشتن توانمندی بالای رزمی در دفاع از مرزهای دریایی خلیج فارس از لحاظ سطح، بالای سطح و زیر سطح از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.

وی بیان کرد: منطقه دوم نیروی دریای سپاه با تجهیزات مدرن و پیشرفته همراه با دریادلان با ایمان و قدرتمند تمام ترددهای دریایی را در خلیج فارس رصد می‌کند و آماده پاسخگویی به هر گونه تهدید علیه ایران اسلامی است.

انتهای پیام/

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان