1395/10/20 :: 7:51
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
خروس بیرون زند؛

عکس العمل اصلاح طلبان نسبت به سخنان نماینده مردم در مجلس

عکس العمل اصلاح طلبان نسبت به سخنان نماینده مردم در مجلس

امروز اصلاح طلبان بیش از هر زمانی از این انتخاب خود پشیمان و نگرانند، آن ها در طول این مدت با روحیه ی خدر ی اشنا شده اند و نمی دانند چگونه با این انتخاب تلخ خود مواجه شوند.

به گزارش "سپاس"، در سفر نوبخت معاون رئیس جمهور به استان بوشهر بحث هایی در جلسات مبنی بر تخصیص اعتبارات بودجه ای استان بوشهر انجام شد که خدری نماینده ردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی در اعتراض به اینکه دولت توجه ای به بودجه استان بوشهر ندارد نطقی را بیان کردند مورد انتقاد اصلاح طلبان در استان بوشهر قرار گرفت.

صحبت های سرشار از احساسات خدری و اعتراضات او به روحانی با عکس العمل های مختلف از جمله اصلاح طلبان روبرو شد که در واقع اصلاح طلبان مانده اند با خدری چه کنند، وی نماینده لیست امید است ولی علیه رئیس جمهورشان در مجلس صحبت می کند.

این صحبت خدری که مردم در انتخابات 96 پاسخ این تحقیر را خواهند داد تیر خلاصی است که خدری در حمایت از دولت به سن  بیاوی خود و اصلاح طلبان استان شلیک کرد و قطعا این ماجرا سر دراز خواهد داشت.

مشکل اصلی اصلاح طلبان این است که آن ها خدری را اجاره کردند تا حامل پیام آنان باشد، ولی همه ی کسانی که از نزدیک با خدری آشنا هستند می دانند که خدری در گذشته در این جرگه نبوده و به ناحق خود را اصولگرا قلمداد می کرده ولی او در این میان به دنبال یک چیز بوده آن هم کرسی سبز مجلس.

برای وی مهم نبود که از چه خطی و دیدگاهی تبعیت کند، وقتی دست خالی اصلاح طلبان را در داشتن کاندیدای مورد نظر خالی دید به سراغ ان ها رفت تا حالا که از حمایت اصولگرایان ناامید شده در بین آن ها جایگاهی پیدا کند و از این طریق به مجلس راه پیدا کند که کرد.

حالا خدری به فکر اینده است و می داند روحانی دیگر شانسی برای دور دوم ندارد او باید جایگاه خود را حفظ کند تفاوتی نداد در این جناح یا آن جناح.

امروز اصلاح طلبان بیش از هر زمانی از این انتخاب خود پشیمان و نگرانند، آن ها در طول این مدت با روحیه ی خدر ی اشنا شده اند و نمی دانند چگونه با این انتخاب تلخ خود مواجه شوند، ولی به هر حال در همین زمان کوتاه نیز نتوانسته اند این عصبانیت را از خود پنهان کنند و انتقاد جدی یکی  از اصلاح طلبان افراطی و کامنت هایی که بقیه آن ها در فضای مجازی گذاشته اند بیانگر همین سردر گمی است.

قهرا این مواضع در اینده به خصوص در محافل خصوصی اصلاح طلبان بیشتر خواهد شد./انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان