1395/10/16 :: 2:5
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
در ادامه سیاست های ضد فرهنگی دولت؛

معرفی توسط رسانه های معاند، کنسرت در بوشهر/ ترافیک کنسرت ها در بوشهر

معرفی توسط رسانه های معاند، کنسرت در بوشهر/ ترافیک کنسرت ها در بوشهر

آشفته بازار فضای فرهنگی کشور به درجه ای از ولنگاری فرهنگی رسیده است که انتظار هر رویدادی را می توان داشت و اقدامات مدیرکل ارشاد بوشهر دیگر جای تعجب ندارد.

به گزارش "سپاس"، در سیاست تساهل و تسامح دولت اصلاحات هم امکان صدور مجوز به یک خواننده معرفی شده در رسانه های معاند در کشور وجود نداشت و باید پرسید دولت اعتدال برای چه اموری تدبیر اندیشیده و امید را به چه کسانی بازگردانده است.

آشفته بازار و نابسامانی فضای فرهنگی کشور به درجه ای از ولنگاری فرهنگی رسیده است که می توان انتظار هر رویدادی را در آن داشت و آخرین اقدام با تدبیر مدیرکل ارشاد بوشهر برای خواننده معرفی شده در رسانه های معاند فارسی زبان خارج نشین مجوز برگزاری کنسرت در بوشهر صادر شده است.

خواننده که برای اولین بار نام او در مسابقات استعدادیابی شبکه های ماهواره ای شنیده شد. از اجرای ضعیف و بی هویت او با تلفیق موسیقی محلی بوشهر و غربی این خواننده نه آن سوی آب و نه در ایران استقبالی نشد و این بار با گذشت چند سال این بار نام او با برگزاری کنسرت در بوشهر شنیده می شود.

وقتی برای وزیر ارشاد دولت تدبیر و امید همراهی و هم نیشنی با خواننده ای که در شبکه معاند علیه جمهوری اسلامی مصاحبه می کند افتخار و احترام به هنر است از مدیر استانی وزارت ارشاد نمی توان خرده گرفت که چرا به خواننده معرفی و تبلیغ شده شبکه های معاند مجوز برگزاری کنسرت داده است اما می توان پرسید این مجوز چه کمکی به فضای فرهنگی بوشهر می کند؟ آیا اقدام شما موجب تشویق سایر جوانان برای حضور در شبکه های معاند نمی شود؟ آیا این خواننده از حضور خود در شبکه های ماهواره ای ابراز پشیمانی کرده است؟

 

مدیرکل سیاسی اداره فرهنگ و ارشاد بوشهر که این روزها در آتش غضب استاندار می سوزد به جای پاسخ به مطالب روشنگرانه منتشر شده از تجلیل های انتخاباتی خود سکوت اختیار می کند و در قبال راه اندازی باشگاه کتابخوانی نویسنده ضددین در شهرستان دشتی نیز بی تفاوت است و هر بار مجوز اقدامی نافرهنگی تر صادر می کند.

انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان