1395/10/16 :: 3:51
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
مواضعی برای گرفتن امتیاز بیشتر از دولت

رقیب اصلاحات برای روحانی، جدی یا شوخی

 رقیب اصلاحات برای روحانی، جدی یا شوخی

گفته های اخیر تاجگردون بیانگر این نکته است اصلاح طلبان هنوز یک نیم نگاهی به درون جبهه خود دارند گرچه با تشتت آرایی که بین این جریان سیاسی وجود دارد بعید است همه بر سر یک کاندیدای اصلاح طلب اجماع کنند.

به گزارش "سپاس"، تاج گردون در مصاحبه اش با خبرآنلاین گفته است: "بین اصلاح‌طلبان گزینه‌های رأی‌آوری برای انتخابات ریاست جمهوری حضور دارند و  اگر وسط بیاید، تاییدش می‌کنیم". وی معتقد است تنها کسی که می تواند آقای روحانی را شکست دهد، یک اصلاح طلب قوی است.

 گفته های اخیر تاجگردون بیانگر این نکته است اصلاح طلبان هنوز یک نیم نگاهی به درون جبهه خود دارند گرچه با تشتت آرایی که بین این جریان سیاسی وجود دارد بعید است همه بر سر یک کاندیدای اصلاح طلب اجماع کنند و این صحبت ها در حالی صورت گرفته است که بزرگان دوم خردادی کشور در نشست ها و گعده های سیاسی خود صراحتاً اعلام کرده‌اند که آقای روحانی اگرچه کاندیدای رسمی آنها نیست اما گزینه مورد حمایت در انتخابات ریاست جمهوری 96 خواهد بود.

اما هدف رییس کمیسیون برنامه و بودجه از بیان این مصاحبه تامل برانگیز است چرا که بعید است اصلاح طلبان کاندیدای قوی ای که بتواند جوابگوی معیشت مردم باشد داشته باشند.

از طرفی بزرگان این جریان حساب می کنند که اگر کاندیدای اصلاح طلبی از فیلتر شورای نگهبان به سلامت عبور کرد و به دور آخر رسید نزاع بین سه جریان اعتدالیون، اصلاحات و اصولگرایان به نفع اصولگرایان و به ضرر آنهاست.

نکته دیگر و حائز اهمیت این است که اصلاح طلبان می دانند وارد شدن در حوزه ی اجرایی آنها را مجبور به پاسخگویی می کند و این به صلاح آنها نیست؛ چرا که آنها در حال حاضر پشت دولت و رسانه های خود پنهان شده و به هیچ کس پاسخگو نیستند.

به همین سه دلیل نمی توان نظر تاج گردون مبنی بر وجود کاندیدای اصلاح طلب را فراتر از یک نظر شخصی دانست، البته تاجگردون یک فرد اقتصادی است و می داند که چنین مواضعی، بالا بردن نرخ برای گرفتن امتیاز بیشتر از دولت است.

عصر دیلم

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان