1395/10/16 :: 3:40
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
پاسخی به اظهار نظر معاون سیاسی استاندار بوشهر؛

کمباین تدبیر در تغییرات مدیریتی استان + جدول

کمباین تدبیر در تغییرات مدیریتی استان + جدول

در پی اظهار نظر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری بوشهر مبنی بر «95 درصد مدیران احمدی نژاد در بدنه ی دولت باقی مانده اند و سنگ اندازی می کنند»، جستجویی کوتاه در فضای مجازی انجام داده ایم و قضاوت را به شما مخاطبان گرامی واگذار می کنیم.

به گزارش "سپاس"، چند روز پیش بود که عبدالکریم گراوند معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری بوشهر در اظهار نظری جالب توجه عنوان کرد که «95 درصد مدیران احمدی نژاد در بدنه ی دولت باقی مانده اند و سنگ اندازی می کنند»! اظهار نظری که با وجود قلع و قمع مدیران دولت قبل پس از روی آمدن دولت تدبیر و امید تعجب بسیاری از مردم را در پی داشت.

پایگاه خبری تحلیلی «گام نیوز» در جستجویی کوتاه در فضای مجازی، برخی از مدیرانی که تنها در استان بوشهر پس از روی کار آمدن دولت یازدهم جابجا و یا کنار گذاشته شده اند و عملا پست مدیریتی خود را از دست داده اند را مورد بررسی قرار داده است و قضاوت را به شما مخاطبان گرامی واگذار می کنیم.

لازم به ذکر است هرکدام از این مدیران و مسئولان پس از انتصاب، تغییراتی در بدنه دستگاه خود حتی در بخش های کارشناسی و یا پایین تر از آن هم انجام داده اند که از انتشار آن خودداری می کنیم. همچنین ذکر این نکته هم جالب توجه است که تمامی بخشداران استان بوشهر در طول روی آمدن دولت تدبیر امید تغییر کردند که در برخی از بخش ها این عزل و نصب چندبار تکرار شده است.(این مطلب بدون احتساب تغییرات گسترده در بخشداران است).

گام نیوز

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان