1395/10/14 :: 3:14
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
نماینده ولی فقیه در استان

استان بوشهر در معرض تیرهای وحشتناک دشمن قرار دارد/اینجا، استان امام خامنه ای است

استان بوشهر در معرض تیرهای وحشتناک دشمن قرار دارد/اینجا، استان امام خامنه ای است

نماینده ولی فقیه در استان گفت: استان بوشهر در معرض تیرهای وحشتناک دشمن قرار دارد که روحانیت با افتخار در کنار بسیج و سپاه است و خدمت می کند.

به گزارش "سپاس"، آیت الله صفایی بوشهری نمایند ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در دیدار با جانشین سازمان بسیج طلاب کشور با بیان اینکه انقلاب اسلامی نعمتی برای تاریخ جهان است، گفت: انقلاب اسلامی ایران محصولی از شجره ی طیبه حوزه ی علمیه است و  نعمتی برای تاریخ جهان محسوب می شود.

وی افزود: انقلابی همچون انقلاب اسلامی ایران آرزوی اهل بیت و روحانیت بوده است که در حال حاضر این انقلاب برای جهان تعیین تکلیف می کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مکتب اهل بیت در طول تاریخ همچون حال حاضر نمود نداشته است، اظهار داشت: مکتب اهل بیت در طول تاریخ، هیچ گاه به اندازه ی امروز  با این صراحت و گستردگی نمود نداشته است که حمایت از آن وظیفه ی همه به ویژه حوزه علمیه می باشد.

وی اذعان کرد: تاثیر و گستردگی حوزه ی علمیه در سطح جهان تا قبل از انقلاب به اندازه حال حاضر نبوده است به همین جهت پاسداری از انقلاب ، دفاع از آن و تولید علم از  وظایف حوزه های علمیه می باشد.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه سازماندهی روحانیت از وظایف بسیج طلاب است، ابراز کرد: ما باید در حوزه های علمیه بصیرت جهادی و مجاهدت ایجاد کنیم زیرا انقلاب ما به این بصیرت نیاز دارد.

وی بیان کرد: بصیرت جهادی به وسیله ی آموزش و دفاع در برابر توهماتی که دشمن در جامعه ترویج می کند، ایجاد می شود.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اهمیت بصیرت جهادی، تاکید کرد: بنده در تقوا، بصیرت و فهم فقهی روحانیتی که از انقلاب دفاع نکند، شک دارم.

وی ادامه داد: ما باید در کنار ظرفیت درون حوزوی از ظرفیت فارغ التحصیلانی که نوعی پتانسیل و مرکز معرفتی هستند، استفاده کنیم.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه استان بوشهر استان امام خامنه ای است، اظهار داشت: در استان بوشهر همه چیز با نگاه مقام معظم رهبری تنظیم می شود به همین دلیل استان بوشهر، استان امام خامنه ای است.

وی تاکید کرد: استان بوشهر در معرض تیرهای وحشتناک دشمن قرار دارد که روحانیت با افتخار در کنار بسیج و سپاه است و خدمت می کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه بسیج طلاب باید برای اقشار مختلف مردم برنامه داشته باشد، خاطر نشان کرد: اقشار جامعه به سه قسمت خاکستری، انقلابی و غیر انقلابی تقسیم می شوند که بسیج طلاب باید برای هر سه گروه از اقشار جامعه برنامه داشته باشد.

انتهای پیام/

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان