در اولین بازدید دوره ای؛

بازدیدانجمن مدیران صنایع از برترین کارخانه جنوب کشور در بوشهر+تصویر

اعضای انجمن مدیران صنایع استان بوشهر از کارخانه شرکت مبتکران لیان راش، برترین کارخانه جنوب کشور در شهرک صنعتی بوشهر2بازدید کرد.

به گزارش "سپاس"، انجمن مدیران صنایع به منظور ارتقاي دانش مديريت در زمينه گسترش و پيشبرد فرهنگ كيفيت و روشهاي تحقق آن در صنعت و خدمات كشور و نهادينه شدن آنها در راستاي كمك به توسعه اقتصادي ، علمي ، فني و بازرگاني از شرکت مبتکران لیان راش برترین کارخانه جنوب کشوردر شهرک صنعتی بوشهر2بازدید کردند.

انجمن مدیران صنایع ایران یکی از قدیمی ترین تشکلهای صنعتی کشور است که قدمتی 40 ساله دارد و نعمت زاده وزیر فعلی صنعت، معدن و تجارت از موسسین و مدیران اولیه انجمن پس از انقلاب است که شعبه بوشهر آن نیز قریب به 20 سال پیش تشکیل شده است.

این انجمن در استان بوشهر به صورت دوره ای بازدیدی را از شرکت های فعال به عمل می آورد که در همین راستا اولین بازدید انجمن مدیران صنایع استان از شرکت مبتکران لیان راش انجام شد.

لازم به ذکر است: مجموعه صنعتی لیان راش تولید کننده محصولات MDF،چوب، فلز، طرا حی و اجرای دکوراسیون داخلی و مبلمان منزل در حال فعالیت می باشد که در این امر یکی از برترین کارخانجات در جنوب کشور محصوب می شود

این کارخانه با مدیریت بسیار خوب محمود مقدم و با در اختیار داشتن پیشرفته ترین ماشین آلات روز اروپا و با بهرگیری از تفکرات نوین مدیریتی توانسته است با استفاده از 65نیروی متخصص تولیدات خاص خود را در سطح استان و کشور ارائه کند و عصر جدیدی را در این صنعت در سطح استان و منطقه جنوب بوجود آورد.

                           

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان