لیست گفت و گو

صفحه 1
در گفت‌وگو با سپاس؛ کارآفرین جمی که در سن 26 سالگی مدیرعامل شد/ اجرای تصفیه آب فاضلاب و تولید باکتری در یک چرخه صنعتی

کارآفرین جمی که در سن 26 سالگی مدیرعامل شد/ اجرای تصفیه آب فاضلاب و تولید باکتری در یک چرخه صنعتی

کار آفرین جمی گفت: در راستای اقتصاد مقاومتی فعالیت فاضلاب را از ابتدای سال رقم زدم که دو تا از پکیج‌های 40 و 80 که در منطقه ویژه فرسوده شده بودند با طراحی تهویه و سیفون و بازسازی دوباره نصب شد و پساب‌ها بر اساس استانداردها و تائیدیِ اچ اس ای سازمان برای استفاده مجدد در چرخه آبیاری استفاده می‌شود.

 گفت‌وگو با یک چهره انقلابی در دلوار/ مدافعان انقلاب هنوز بیدارند

گفت‌وگو با یک چهره انقلابی در دلوار/ مدافعان انقلاب هنوز بیدارند

استان بوشهر همگام با تحرکات انقلابی در سراسر کشور، توسط دلاوران انقلابی‌اش در تغییر رژیم پهلوی نقش به سزايي داشت.

دشمن بداند که فتنه، رنگ و چهره انقلاب را عوض نمی کند

دشمن بداند که فتنه، رنگ و چهره انقلاب را عوض نمی کند

مسئول حلقه های صالحین بخش دلوارگفت: حرکت خوجوش و حماسه جدید مردم نشان داد هیچ کسی و هیچ چیزی نمی تواند اتحاد و هبستگی مردم ایران را برهم بزند .

امام جمعه دلوار: قوه قضاییه با جدیت بیشتری با عاملان اغتشاشات اخیر برحورد کند

قوه قضاییه با جدیت بیشتری با عاملان اغتشاشات اخیر برحورد کند

امام جمعه دلوار گفت:ملت ما هیچ وقت اجازه موج سورای وسوء استفاده از این برنامه ها و اجتماعات را نباید به دشمنان بدهند و قوه قضاییه باید با برخورد و جدیت بیشتر با عاملان این حوادث برخورد نماید.

قوه قضاییه با جدیت بیشتری با عاملان اغتشاشات اخیر برحورد کند

قوه قضاییه با جدیت بیشتری با عاملان اغتشاشات اخیر برحورد کند

امام جمعه دلوار گفت:ملت ما هیچ وقت اجازه موج سورای وسوء استفاده از این برنامه ها و اجتماعات را نباید به دشمنان بدهند و قوه قضاییه باید با برخورد و جدیت بیشتر با عاملان این حوادث برخورد نماید.

فعال سیاسی استان بوشهر؛ فتنه گران داخلی و خارجی به دنبال براندازی اسلام بودند

فتنه گران داخلی و خارجی به دنبال براندازی اسلام بودند

فعال سیاسی استان بوشهر گفت: هدف فتنه گران دقیقا بر اندازی نظام بود و این منافقان در این حرکت اصل نظام که ولایت فقیه بود، نشانه گرفته بودند؛ زهی خیال باطل که اینجا جای شیر دلانی بنام پاسداران و بسیجیان و خانوادهای معظم شهدا است.

دانشجوی رشته کارشناسی حقوق آمریکا و انگلیس دست های پنهان و دشمنان داخلی بازیگران فتنه 88 بودند

آمریکا و انگلیس دست های پنهان و دشمنان داخلی بازیگران فتنه 88 بودند

دانشجوی رشته کارشناسی حقوق گفت: این افراد چون پی برده اند که پشت این فتنه چه دسیسه هایی بوده و انها بازیگران انگلیس و امریکا بودند و این عده فقط می خواهند کاری کنند که برچسب فتنه از این کار زشتشان برداشته شود.

حسین سرمشقی؛ حماسه نهم دی سومین انقلاب و نشان از پایبندی مردم به نظام است

حماسه نهم دی سومین انقلاب و نشان از پایبندی مردم به نظام است

فعال رسانه ای استان گفت: در حالی که رسانه های غربی به برکناری انقلاب ایران خوش بین بودند و با ایجاد جریان سازی و موج های رسانه ای به تحریک عوامل خود فریفته مشغول بودند، مردم قدرشناس جمهوری اسلامی پس از 30 سال در سومین انقلاب خود نشان دادند که پایبند به جمهوری اسلامی بوده و اجازه یاوه گویی را به دشمنان قسم خورده نظام نمی دهند.

مبلغ دینی در شمال استان بوشهر ناکامی سران فتنه داخلی به سرکردگی شیطان بزرگ در سال 88/ حضور مردم در مراسم 9دی مشت محکمی بر دهان آهنین آمریکا است

ناکامی سران فتنه داخلی به سرکردگی شیطان بزرگ در سال 88/ حضور مردم در مراسم 9دی مشت محکمی بر دهان آهنین آمریکا است

مبلغ دینی در شمال استان بوشهر گفت: سران فتنه با حمایت های خارجی مخصوصا شیطان بزرگ یعنی آمریکا و انگلیسی که متاسفانه بعضی از مسئولین همچنان در خواب غفلت هستند نسبت به این روباه مکار و دشمنان داخلی بعد از مدتها برنامه ریزی برای شکاف و فاصله انداختن بین مردم، و با هدف تخریب نظام و قانون اساسی و اصل ولایت فقیه و اهداف دیگر شروع شد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر: حماسه 9دی ضربه‌مغزی سیاسی برای فتنه گران بود/ لیدرهای فتنه در بوشهر زودتر از دیگر شهرها در لانه خود خزیدند

حماسه 9دی ضربه‌مغزی سیاسی برای فتنه گران بود/ لیدرهای فتنه در بوشهر زودتر از دیگر شهرها در لانه خود خزیدند

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: روز چهارشنبه نهم دی‌ماه حماسه بزرگ و بی‌سابقه و باشکوهی رقم خورد که خواب را از چشم گستاخان فتنه‌گر گرفت و همچون پاتکی مرگبار، بر سر فتنه گران فرود آمد و آنان را ضربه‌مغزی کرد و همه مردم به عشق ولایت‌فقیه و رهبری بدون در نظر گرفتن عقاید سیاسی و حزبی در حماسه باشکوه ۹ دی شرکت کرده بودند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر: ساکتین فتنه 88 در ظلم علیه مردم ایران شریک هستند/  9 دی هم‌ردیف 22 بهمن در بصیرت مردم بود

ساکتین فتنه 88 در ظلم علیه مردم ایران شریک هستند/ 9 دی هم‌ردیف 22 بهمن در بصیرت مردم بود

به مناسبت سالروز 9 دی خبرنگار سپاس مصاحبه ای با نصرالله شفیعی رئیس شورای تبلیغات اسلامی بوشهر انجام داده است .

بازیگرنقش اصلی فیلم عامو سردار و رئیسعلی: بازیگران نقش اصلی حماسه 9 دی مردم هستند

بازیگران نقش اصلی حماسه 9 دی مردم هستند

بازیگرجوان نقش اصلی فیلم عامو سردار و رئیسعلی گفت: روز 9 دی ماه با توجه به اتفاقات دیده شده و حرکت خودجوش مردم با بصیرت ایران بزرگ ثابت شد که همه مردم هوشیار هستندو نمی گذارند دشمن به راحتی در دل مردم نفوذ کند و فتنه ایجاد کنند.

عضو شورای حزب موتلفه در گفت‌وگو با سپاس؛ آزادی دو جاسوس هدف سفر انگلیس به تهران/ نمایندگان بودجه سال جدید را بر اساس بیکاری و تورم تصویب کنند

آزادی دو جاسوس هدف سفر انگلیس به تهران/ نمایندگان بودجه سال جدید را بر اساس بیکاری و تورم تصویب کنند

عضو شورای حزب موتلفه استان بوشهر گفت: انگلیس در جلسات مخفی خود از تجزیه عراق، سوریه و لیبی سخن به میان می‌آورد و این نشان از پلید بودن این کشور است که آزادی دو جاسوس از مهم‌ترین اهداف سفر آن‌ها به تهران است.

طراح سمینار هر آنچه که در مدرسه نیاموخته ایم مطرح کرد؛ استفاده از مواردی که کمتر به آن فکر می کنیم برای آموزش خانواده ها

استفاده از مواردی که کمتر به آن فکر می کنیم برای آموزش خانواده ها

شهبازی ابراز کرد: خیلی ها دوست دارند ثروتمند شوند ولی اصلی ترین عامل پولدار نشدن افراد، خودشان هستند به وسیله ی نوع اندیشه ها و نگرش هایشان در این پکیج آموزشی به شکلی بسیار جذاب خانواده ها و افراد را با مواردی که کمتر به آن فکر کرده اند درگیر می کنیم.

مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی شعبه استان بوشهر: استان بوشهر فضای مناسبی برای نگهداری اسناد ندارد/ ثبت 250هزار پایان نامه در تالار منابع دیجیتال

استان بوشهر فضای مناسبی برای نگهداری اسناد ندارد/ ثبت 250هزار پایان نامه در تالار منابع دیجیتال

مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی شعبه استان بوشهر گفت: در استان بوشهر فضاهای استاندارد در اختیار نداریم، اما به دنبال آن هستیم تا این فضا را تأمین کنیم. فعلاً با ابزاری که در اختیارداریم سعی می‌کنیم دما و رطوبت را کنترل کنیم تا اسناد از هرگونه آسیبی مصون باشند.

کارآفرین برتر استان در 7 سال پیاپی: از کارآفرینان واقعی استان بوشهر حمایت نمی‌شود

از کارآفرینان واقعی استان بوشهر حمایت نمی‌شود

کارآفرین برتر استان گفت: از دولت نیز می‌خواهم درزمینهٔ اعطای تسهیلات از کارآفرینان واقعی که در حال فعالیت هستند، حمایت کند. متأسفانه تسهیلاتی که برای حمایت از کارآفرینان استان تخصیص داده‌شده است به افرادی اعطا داده می‌شود که هیچ‌گونه فعالیتی ندارند و یا فعالیت‌های آنان نمادین است و از کارآفرینان واقعی هیچ‌گونه حمایتی نمی‌شود.

رئیس اتاق اصناف مرکز بوشهر: مردم اولین اهرُم نظارت بر طرح «آزادسازی قیمت‌ها» هستند/ سامانه 124 برای رسیدگی به شکایات مردمی

مردم اولین اهرُم نظارت بر طرح «آزادسازی قیمت‌ها» هستند/ سامانه 124 برای رسیدگی به شکایات مردمی

رئیس اتاق اصناف مرکز بوشهر گفت: از مردم می خواهیم با دید مثبت به این طرح نگاه کنند و خود را صاحب این طرح بدانند، زیرا این طرح به سود مردم و مصرف کنندگان می باشد و از مردم درخواست داریم با مشاهده هرگونه مورد مخالف در سطح بازار، آن را به واحد نظارت ما گزارش دهند.

نایب قهرمان بوشهری مسابقات آسیایی: هزینه شرکت در مسابقات آسیایی را از جیب دادم/ مربیان در موفقیت نقش اساسی دارند

هزینه شرکت در مسابقات آسیایی را از جیب دادم/ مربیان در موفقیت نقش اساسی دارند

وی با بیان اینکه تمام هزینه‌ی مسابقه بر عهده خودم بود، ابراز کرد: اگر مسئولین بخواهند ما را در این رشته حمایت کنند، هزینه‌ی خاصی بر دوش آنان نیست اما متأسفانه حمایت مسئولین ضعیف بود.

گفت و گو اختصاصی سپاس با نوحه خوان بوشهری: نوحه خوانی را با گفتا لیلا با دو صد غم آغاز کردم/ سینه زن نقش اصلی مراسم سنتی بوشهر است

نوحه خوانی را با گفتا لیلا با دو صد غم آغاز کردم/ سینه زن نقش اصلی مراسم سنتی بوشهر است

این نوحه خوان بوشهری گفت: اولین نوحه ای که خواندم نوحه ی "گفتا لیلا با دو صد غم " در سال ۱۳۸۳در مسجد ولی عصر (عج) تنگک اول بود که حس عجیب و ناشناخته و در عین حال بسیار دوست داشتنی داشتم، همراه با حس خدمت به خاندان پیامبر (ص)، احساس خرسندی و عظمت می کردم.

ناصر نوبری سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران:

استراتژی نهایی از تجزیه کردستان عراق، «تجزیه ایران» است/ خاورمیانه بزرگ یعنی فقط خاورمیانه بزرگ باشد و هیچ کشور بزرگی نباشد

یک کد رمز هم خدمت مردم بزرگ ایران بگویم. استراتژی در پیش گرفته آنها در قبال ایران بنام خاورمیانه بزرگ است. خاورمیانه بزرگ یعنی اینکه خود خاورمیانه فقط بزرگ باشد و هیچ کشور بزرگی دیگر در خاورمیانه نباید باشد. بقیه کشورها باید ریز شوند. استراتژی و برنامه امریکایی‌ها در خاورمیانه، تجزیه کشورهای بزرگ و قدرتمند این منطقه است. الان از عراق شروع کردند. بنابراین معتقدم مردم ایران چه ملی، چه اسلامی، چه اصلاح‌طلب وچه اصولگرا با هر گرایشی هرکسی عشق به ایران و عشق به یکپارچگی ایران دارد، باید در برابر این مسیری که برای ایران طراحی شده است بایستند. چگونه؟ با وحدت ملی

آخرین اخبار استان